PRODUKTY:

Řekli o nás...

Fischer automotive systems

Díky spolupráci s Bénéficielle se nám podařilo v relativně krátkém časovém úseku obsadit několik klíčových pozic důležitých při expanzi naší firmy.

Oceňujeme vysoce profesionální práci a komunikaci. Cílený výběr kandidátů velmi pomohl efektivnímu náborovému řízení

Ing. Hana Blažková, FCCA

finanční kontroler a personální referent


Finanční účetní / Mzdová účetní / Personalistka (velmi dobrá němčina)

Univerzální a extrémně výkonná mzdová účetní, finanční účetní a personalistka v jedné osobě s dobrou znalostí němčiny.  

Je jí 42 let, po ekonomické střední škole začínala v bance, od roku 1994 je ve výrobní sféře, kde střídavě i zároveň působila ve všech jmenovaných pozicích. Nejpůsobivější je její desetiletá praxe ve společnosti s průměrně 150 zaměstnanci, kde zvládala sama účetnictví (bez externí pomoci, jen s daňovým poradcem), mzdové účetnictví a personální práci.

 

Po 10 letech přešla do jiné společnosti na pozici facility manažera (komplexní správa kancelářské budovy) a její poslední působení bylo krokem vedle – do státní správy, kde pracovní postupy nedokázala snášet déle než 5 měsíců.

Hledá proto nové uplatnění v soukromém sektoru, kde využije znalost němčiny, účetnictví a personalistiky.  Netouží po manažerském postu, chce prodat svoje odborné schopnosti, které jsou skutečně působivé. Je radost s ní mluvit, je prototypem pozitivního, komunikativního člověka, který nezná slovo nejde. Je organizovaná, racionální a důsledně diskrétní.

Je zvyklá dojíždět, samostatně řídí za všech okolností. Na kvality, které nabízí, je relativně finančně nenáročná, přitom zkušená, stabilizovaná a ještě velmi perspektivní.

ŘP: B

Akční rádius: CV + 20 minut autem

Mzdové očekávání: 25 – 30 000 podle lokality zaměstnavatele

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...