PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Manažer logistiky (výborná němčina)

40letý manažer logistiky s výbornou němčinou, nákupu a logistice se věnuje již 20 let, z toho většinu času v automotive výrobě ve společnostech se zahraničním kapitálem. Začínal jako nákupčí nestrategického materiálu, během let se stal týmovým vedoucím v nákupu a disponentem strategického materiálu, po 8 letech praxe již vedl oddělení logistiky.

Má zkušenost s jednáním s dodavateli o cenách a dodacích podmínkách, s dopravci i se zákazníky, jakož i s řízením lidí v celém logistickém řetězci. Na většině pozic pracoval v systému SAP a zodpovídal za celý materiálový tok – příjem, zaskladnění, zásobení výrobních linek, naskladnění hotové výroby a expedici. Plánuje kapacity skladu, optimalizuje materiálové zásoby…

Na současné pozici manažera interní logistiky má 7 přímých podřízených (vedoucí směn skladů, vedoucí přípravářů), pracuje v SAP.

Má mladistvý projev, je lidsky příjemný, komunikativní, s konstruktivním přístupem k řešení problémů, je zvyklý řešit obtížné situace v automotive prostředí.

ŘP: B

Akční rádius: TP + 30 minut autem

Mzdové očekávání: 80 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.