PRODUKTY:

Řekli o nás...

Air Technology, s.r.o.

Díky spolupráci s Bénéficielle mnohem efektivněji rozvíjíme náš tým spolupracovníků a to jak v oblasti obchodní , tak projektové či realizační.
Ing. Petr Polách, MBA, Business development manager


Materiálová inženýrka / Projektová manažerka (velmi dobrá angličtina)

Zkušená materiálová inženýrka, kromě praxe ve slévárenství má i dlouhou praxi v řízení nejrůznějších projektů ve výrobním prostředí a v nastavování interních procesů. Je zvyklá pracovat v mezinárodním prostředí, bez problémů komunikuje anglicky na profesionální úrovni. 

Prošla mnoha pracovními pozicemi od laboratorních, technologických, kvalitářských až po manažerské, její největší silnou stránkou je koordinační a organizační schopnost – je velmi organizovaná, racionální, pracovitá a osobnostně strukturovaná. Má ráda jasná zadání, potom hledá nejefektivnější cestu, jak dojít k řešení.

Umí pracovat samostatně i vést kolektiv, není konfliktní, jejím ultimátním cílem je žádaný výsledek, pro něj je připravena vynaložit maximální úsilí.

ŘP: B

Akční rádius: Roudnice + 40 minut autem

Mzdové očekávání: 35 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že :

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Nemám čas!
„Nestíhám“ je v podnicích tak častá mantra, že už se nad ní téměř nikdo nepozastaví. Jestliže manažer nemá čas, co potom jeho lidé? Buď není schopen delegovat, má problémy se sebe-organizací a nebo není schopen zajistit posily pro přetížený tým. Selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...