PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Specialista v IT. (nejlépe automotive)(AJ, NJ, RJ)

Je mu 31 let. Je to Rus.  Je to mladý odborník v oblasti IT. Vystudoval Vyšší odbornou škola v Kaliningradu a Kaliningradský Gosudarstvennyy Kolledzh Gradostroitelstva, FGOU SPO kde získal titul inženýr. Praxi získal v několika společnostech v Kaliningradiú v Ruské federaci. Pracoval také v Irsku jako vedoucí projektu, vedoucí skupiny a v Německu jako vedoucí vývojář - vývoj softwaru, fullstack, C #, SQL. Pracoval samostatně, ale také vedl skupinu maximálně sedm spolupracovníků. Podílel se na řadě projektů a sám považuje za důležité zmínit vývoj desktopových aplikací (Windows) a vývoj mobilních aplikací (Android, OS). Za programy, které výborně zná jsou Visual Studio 2013 – úroveň 7, MS SQL Management – 7, FastReport – 8, C# - 7, SQL – 7, Deplhi- 5, DefExpess – 8 a samozřejmě řadu další viz CV.Chtěl by trvale odejít z Ruské federace a se svou přítelkyní pracovat v České republice, protože ji považuje za klidnou a bezpečnou. Chtěl by zde pracovat v oblasti IT. Dává přednost nabídkám z těchto oblastí: vývoj desktopových aplikací pro Windows (zde mám spoustu zkušeností), práce s databázemi MS SQL, automatizaci výroby, logistických center, a to především v automobilového průmyslu.

Může pracovat samostatně nebo ve skupině, je připraven vést malou skupinu. V minulosti mu to mu to nedělalo problémy a mimo profesionálního přístupu musel přijímat i nepopulární opatření a neměl s tím žádný problém. Nicméně sám uvádí, že komunikace s podřízenými je strohá v jasných úkolech, termínech a následuje kontrola. U odborníků IT víceméně běžné. Má rád změnu, nové věci, nové programy, chce se posunout dopředu. Nesnáší neměnnost a status quo. Považuje se za cílevědomého člověka.

V České republice může pracovat kdekoliv. Na pohovor do České republiky je ochoten přijet. Předpokládaná odměna cca 50.000,-Kč.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...