PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Tým lídr / Kvalita (dobrá angličtina)

Inteligentní, mladý muž, gymnazista, má 3letou pracovní zkušenost, mimo jiné i zahraniční, kde se zdokonalil v angličtině.

Je činorodý, během 3 let po škole vyzkoušel několik zaměstnání, od finančních a asistenčních služeb po práci ve výrobních společnostech, kde na současné pozici vede skupiny externích kontrolorů kvality. Jedná se o skupiny 10 – 100 lidí, které jeho zaměstnavatel umisťuje na základě požadavků svých klientů (většinou automotive výrobců) na izolované projekty kontroly kvality omezených množství výrobků s potenciální vadou.

Jeho úkolem je školení týmu, školení zaměstnanců, organizace práce, obsazení směn, doplňování týmu, motivace lidí, komunikace se zástupci klienta.

Je kultivovaný, komunikativní, organizovaný, dobře vychází s lidmi. Hledá nové uplatnění z důvodu stávající práce v neustále se měnících lokalitách a s tím spojeném cestování a pobytu mimo domov a neustálé potřebě doplňovat týmy brigádníků. Hledá perspektivní zaměstnání nejlépe v místě bydliště s pravidelnou pracovní dobou (může být směnná), aby měl vzhledem k rodině prostor pro soukromý život.

ŘP: B

Akční rádius: Most + 30 km

Mzdové očekávání: 23 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.