PRODUKTY:

Řekli o nás...

Air Technology, s.r.o.

Díky spolupráci s Bénéficielle mnohem efektivněji rozvíjíme náš tým spolupracovníků a to jak v oblasti obchodní , tak projektové či realizační.
Ing. Petr Polách, MBA, Business development manager


Vedoucí logistiky a podobné – vynikající AJ, NJ

Technicky vzdělaná žena, CZU Fakulta provozně ekonomická, kurzy project manager, logistic manager, CIMA B, jazykově vybavená, AJ B2, NJ B2. Velmi dobrá znalost PC. Pracovala na více technických a především na vedoucích logistických pozicích pro představu některé uvádím: Product manager for export, Demand planning supervisor, Logistic coordinator , Distribution and transportation manager, Operation Manager Hiddenhausen, Německo, Severní Porýní-Westfálsko, Logistic coordinator.

Pracovala především pro mezinárodních společnosti v oblasti automotive a stroj.

Hledá obchodně technické pozice s plným využitím AJ a NJ. Chce využít své odborné znalosti z oblasti logistiky k realizaci ve společnosti, která mu nabídne vedoucí pozici v logistice, kde se bude moci dlouhodobě realizovat. 

Nástup možný podle dohody.

 

ŘP:  B                                                                                                                          Akční rádius : Praha, SČ, KRÁLOVÉHRADECKÝ, PARDUBICKÝ KRAJ

Mzdové očekávání : základ 35.000+pohyblivá složka

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...