PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Obchodník / Key Account Manager (angličtina)

Zkušený obchodník, 46 let, v obchodu pracuje téměř celý pracovní život. Začínal jako řadový obchodní zástupce a vypracoval se na různé manažerské pozice v rámci obchodu. Pracoval jako vedoucí obchodního týmu, ale také jako samostatný obchodník.

V obchodních jednáních je komunikativní, má drajv, je přesvědčivý, dotahuje věci do konce, plní vzájemné dohody. Dokáže odhadnout, na jaké „vlně“ se zákazník pohybuje a tomu přizpůsobit styl komunikace.

Obchodoval nejvíc v rychloobrátkovém zboží a vedl obchodní týmy na regionální úrovni, ale má zkušenost i s veskrze technickým sortimentem. Má SŠ elektro a blízký vztah k technice, je schopen porozumět prodávanému sortimentu velmi rychle.

Fyzicky je velmi zachovalý, aktivní rekreační sportovec, příjemný a přirozený v jednání, obchodní talent s komunikační angličtinou.

ŘP: B

Akční rádius: HK a okolní regiony

Mzdové očekávání: 40 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.