PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


Vedoucí logistiky a podobné – vynikající AJ, NJ

Technicky vzdělaná žena, CZU Fakulta provozně ekonomická, kurzy project manager, logistic manager, CIMA B, jazykově vybavená, AJ B2, NJ B2. Velmi dobrá znalost PC. Pracovala na více technických a především na vedoucích logistických pozicích pro představu některé uvádím: Product manager for export, Demand planning supervisor, Logistic coordinator , Distribution and transportation manager, Operation Manager Hiddenhausen, Německo, Severní Porýní-Westfálsko, Logistic coordinator.

Pracovala především pro mezinárodních společnosti v oblasti automotive a stroj.

Hledá obchodně technické pozice s plným využitím AJ a NJ. Chce využít své odborné znalosti z oblasti logistiky k realizaci ve společnosti, která mu nabídne vedoucí pozici v logistice, kde se bude moci dlouhodobě realizovat.

Nástup možný podle dohody.

ŘP: B Akční rádius : Praha, SČ, KRÁLOVÉHRADECKÝ, PARDUBICKÝ KRAJ

Mzdové očekávání : základ 35.000+pohyblivá složka

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že :

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Nemám čas!
„Nestíhám“ je v podnicích tak častá mantra, že už se nad ní téměř nikdo nepozastaví. Jestliže manažer nemá čas, co potom jeho lidé? Buď není schopen delegovat, má problémy se sebe-organizací a nebo není schopen zajistit posily pro přetížený tým. Selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...