Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |
V dnešním Zpravodaji Vás chceme upozornit na další zajímavé kandidáty, kteří hledají nové výzvy pro své profesní uplatnění v regionu ústeckého kraje. V současné době vysoké poptávky po kvalitních zaměstnancích prakticky ve všech oborech a na všech úrovních řízení je rychlost jednání velmi důležitým faktorem, pokud Vás tedy někdo z uvedených kandidátů zaujme, neváhejte reagovat. Jsme připraveni Vám dotyčné lidi představit, samozřejmě i pokud máte potřebu obsadit pozici, na kterou se nikdo z níže zmíněných uchazečů nehodí, umíme Vám pomoci.

Stále platí naše nabídka asistence v Projektu Ukrajina, kde jsme schopni vytipovat pro Vás zaměstnance přímo na Ukrajině a pomoci Vám je získat v rámci tohoto projektu.

Za tým BNFC Vás zdraví a příjemné období dovolených přeje

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Mezinárodní svářečský inženýr, manažer výroby (výborná angličtina)

49 letý zkušený VŠ v oboru strojírenské technologie se zaměřením na svařování, v oboru svařování se pohybuje po celou svou 25letou pracovní kariéru.

 

Procesní / Projektový inženýr (výborná angličtina)

44letý procesní inženýr s výbornou angličtinou, původně kovoobraběč, a absolvent strojní průmyslovky, několik let strávil v zahraničí, kde se naučil jazyk. Po návratu do ČR začal pracovat jako procesní inženýr pro elektro nářadí a při zaměstnání vystudoval VŠ v oboru příprava a řízení výroby.

Ekonomka po MD, obecná administrativa, marketing (velmi dobrá angličtina)

Šikovná a inteligentní SŠ ekonomického směru, 38 let, postupně působila v administrativě, účetnictví a obchodě, před mateřskou dovolenou potom 8 let v marketingu výrobní společnosti a obchodního centra.

 

Obchodník v mezinárodním obchodě - nákup/prodej (výborná AJ a NJ)

Zkušený, 44letý obchodník v mezinárodním obchodě s výbornou znalostí angličtiny a němčiny a VŠ ekonomickým vzděláním. Již 15 let působí v obchodních strukturách výrobních společností, velmi dobře se orientuje v problematice interní komunikace mezi úseky výroba – obchod – logistika, umí vyjednávat v AJ i NJ, má zkušenosti s vyjednáváním obchodních podmínek s přihlédnutím k nejrůznějším okolnostem mezinárodního obchodu.

 

Disponent logistiky / Junior manažer (výborná angličtina)

Mladý, 30letý VŠ v oboru logistiky, již při studiu začal v oboru materiálové logistiky působit. Po škole působil krátce ve spediční společnosti, posledních 8 let pracuje jako logistik ve výrobních společnostech v automotive prostředí.

Výrobní manažer (němčina)

Velmi vitální, 44 letý SŠ se 14 letou zkušeností ve vedení výrobních kolektivů. Sám je vzděláním mechanik, k jakýmkoli výrobním strojům má velmi blízko, zvládá i elektrickou a elektronickou problematiku. Zhruba 10 let pracoval na začátku kariéry jako mechanik opravář strojů a zařízení, poté se začal profilovat v manažerských funkcích od vedoucího údržby až po vedoucího výroby ve středně velkých firmách.

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: