Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Přinášíme Vám opět několik zajímavých kandidátů na různé pozice, s nimiž jsme měli možnost osobně hovořit.

Naší misí je pomáhat partnerům s efektivním řešením personálních potřeb. Vyhledáváme a doporučujeme pouze vysoce spolehlivé, kompetentní a motivované pracovníky, kteří mají vůli stát se platnými členy Vašich pracovních týmů. Za kvalitu našich Recruitment služeb ručíme, neděláme výběr metodou pokus - omyl, pro Vás vybíráme stejně kvalitně, jako pro sebe.

Za tým BNFC

Ing. Helena Černá

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Vedoucí kvality s dobrou angličtinou

45letý kvalitář s 25 letou zkušeností v oboru kvality výroby. Má výbornou angličtinu a rovněž zkušenosti s budováním nového závodu na zelené louce v Asii. Rád vede lidi a má rád smysluplnou práci. Je zaměřený na výsledek a je dobrým týmovým hráčem. Je to analytik, který má srdce.

 

Tooling manager

 

Uchazeč je 45 letý manažer s 15 letou praxí pracující ve významné mezinárodní výrobní společnosti v libereckém regionu.  Předtím působil jako vedoucí projektů a vedoucí nástrojárny. Má vystudovanou SPŠ v Liberci. Má zkušenosti se zaváděním systémů řízení MRP celého závodu, zajišťováním servisu lisovacích strojů, vstřikování a vulkanizačních forem.

BOZP a PO specialista s potřebnými zkouškami a praxí

Uchazeč je povahou mladý 50tník, komunikativní, pozitivně smýšlející, má bohaté zkušenosti z praxe. Od roku 2015 zastává v jednom výrobním závodě v regionu pozici BOZP, PO a ŽP technika. Má zkušenosti s vedením lidí, vedením projektů, audity, inspekcemi.

Ekolog, BOZP a PO

 

Uchazeč je 40tník. Má přes 10 let praxe primárně jako ekolog, je vystudovaný v oboru Ekologie a odpadového hospodářství v Brně a fakultě životního prostředí v Ústí nad Labem. Aktuálně působí jako poradce pro 20 firem kde poskytuje poradenství v oblasti ekologie, vodního a odpadového hospodářství. Moc rád by si rozšířil působnost o BOZP a PO a pracoval pro jednu firmu. Věří, že by se rychle zapracoval a zaučil. Bydlí v okolí Liberce.

 

Manažer BOZP

Uchazeč je zkušený 50tník v oblasti BOZP, PO a ŽP. Aktuálně působí na manažerské pozici v této oblasti pro jednu velkou výrobní společnost v blízkosti Prahy, bydlí v Liberci a chtěl by získat práci v bližším okolí. Vede tým 5 podřízených. 

 

Vedoucí kvality s výbornou znalostí anglického jazyka

46letý kvalitář s 25 letou zkušeností v oboru kvality výroby. Má výbornou angličtinu a rovněž zkušenosti s budováním nového závodu na zelené louce v Asii. Rád vede lidi a má rád smysluplnou práci. Je zaměřený na výsledek a je dobrým týmovým hráčem. Je to analytik, který má srdce.

 

Vedoucí oddělení OTK s dobrou angličtinou

40cátník,  Vedoucí oddělení OTK má téměř 20 let zkušeností v oboru Automotive. Vypracoval se od píky z pozic provozního zámečníka, metrologa a 3D měrového technika až po vedoucího provozní kontroly a vedoucího oddělení OTK. Chce naplno využít svůj potenciál a znalosti. Má bohaté zkušenosti v oboru automotive, výroby a vstřikování forem. 

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: