Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

V minulém měsíci jsme realizovali pro našeho klienta, výrobní společnost v automotive, kompletní zaškolení HR departmentu v oblasti využití sociálních sítí, zejména LinkedIn, pro účely využití v náboru, a zefektivnění Recruitmentu.

Pracovní trh se mění a spolu s ním se mění i vyhledávání a nábor zaměstnanců. Standardní tradiční techniky náboru už nefungují tak jak dříve, zaměstnavatelé zápasí s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků, dochází k tzv „přeplácení“ některých pozic. To vše se děje v podmínkách internetu, technologií, sociálních sítí.

Cílem těchto školení je pomáhat našim partnerům využívat nejnovější trendy při vyhledávání zaměstnanců, získávat konkurenční výhodu využitím nových technologií a aplikací.

Napadá Vás možná otázka, jaká bude naše role coby Recruitment agentury, když naši partneři porostou a budou se zdokonalovat v HR náborových metodách, my sami jim v tom pomáháme - zda to dokonce nepůjde proti sobě ?

Naším cílem je růst spolu s našimi partnery, zdokonalovat na základě jejich potřeb naše vlastí služby, tedy, standardní role personální agentury „Najděte nám danou pozici“ je jistě možné, věříme ale že tahle cesta je dlouhodobě užitečná.

Budeme proto rádi, když si příště popovídáme, a zjistíme – Co skutečně potřebujete ve Vašem HR procesu, abychom pro Vás byli užitečným partnerem ?

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Logistik

Muž, 26let.

Po absolvování střední průmyslové školy dopravní začal hned působit v oblasti Logistiky, má za sebou zajímavé refrence jako např Panasonic AVC. Ovládá komunikativně AJ,

Elektromechanik

Muž, 27 let.

Střední škola elektrotechnická, 7let praxe jako elekromontér a servisní technik. Nejvíce se věnuje servisu chladírenských, mrazírenských a klimatizačních zařízení,

Technik BOZP / Safety Environment

Muž. 24let.

Právě dokončuje technickou univerzitu Košice, obor Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, bezpečnost technických systémů. Přes svůj relativně mladý věk už při studiu působil na praxi ve velkých výrobních podnicích jako např Škoda Mladá Boleslav, US Steel Košice, což je dobrou známkou zájmu o obor pro budoucího zaměstnavatele.

Konstrukter s AJ

Konstruktér, 29let, národnost Slovenská. Po dostudování Strojní Fakulty se přesunul do ČR z důvodu tamějšího trhu práce, kde působí v teamu konstruktérů zabývající se vývojem zařízení pro technické plyny, ve společnosti se sídlem na Vysočině.

Pracuje v programech AutoCad en , ProEngineer, Inventor. Jeho předností je denní komunikace v AJ. Jeho motivace pro změnu je jednoduchá –osobní růst a přesun do velkého města jako je Plzeň, kde znásobí svoje možnosti rozvíjet se spolu s finančním ohodnocením - jeho očekávání jsou zhruba na 35tis.

Manager Logistiky

Manager Logistiky, 49 let, více než 20 let praxe v odvětví logistiky, kde se vypracoval až na vrcholové pozice

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: