Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Vážení obchodní přátelé,

V tomto roce je společnosti BNFC 10 let. A stejně jako každý rok, v létě navzodry okurkové sezóně, přicházíme se zajímavou nabídkou spolupráce na poli HR. Uvolněte si ruce na to, co je pro Vaše podnikání podstatné a využijte našich služeb. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. 

Za tým BNFC Vás zdraví 

Pavel Slezáček

 

 

 

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Kvalitář automotive s AJ, NJ

Kandidát má bohaté zkušenosti z kvality v automotive

Znalost standardů a nástrojů kvality - běžných v automotive

Aktivní AJ i NJ

Hledá výzvu – buď seniornější pozice v kvalitě, teamleader nebo i mimo kvalitu např. v projektovém managementu v automotive

S novou příležitostí nespěchá, raději počká na dobrou nabídku

Mzdový rozsah – 65-80.000 Kč 

Region - Praha a okolí

HR Manager AJ

VŠ, s dlouholetou praxí na pozici HR managera a konzultanta ve výrobních firmách hledá uplatnění nejlépe v Praze, nebo středočeském kraji.

. Má odpovídající praxi, mohla by ihned po nástupu naskočit do procesu, bez zaškolování

běžná HR práce + certifikace, dokumentace, více propracovaný systém, cíle plnění na daný rok, 13/14 mzdy, docházkový systém na čipy + výdej potravin + výdej ochranných pomůcek, nepřetržitý směnný provoz, výměna skříněk, pracovní úrazy, kontroly z inspekce, vedla tříčlenný tým, personalistky, sklad – velká fluktuace, firemní akce pro zaměstnance...

komunikace s centrálou v Německu

 Finanční ohodnocení: cca 80tis

Nástup možný ihned

Akční rádius: Praha a středočeský krajV případě, že Vás kandidát o zaměstnání zaujal, kontaktujte prosím Pražskou kancelář Beneficielle na mvokounova@bnfc.cz
 
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

Marketing manager s AJ

VŠ, 49, s dlouhou praxí jak v bankovním ústavu, tak ve strojírenské firmě.
Měl na starosti veškerý marketing, realizaci ATL a BTL marketingových kampaní v segmentu B2B a B2C, organizaci účasti na veletrzích, koordinaci marketingových aktivit s centrálou v Německu a Rakousku, online marketing (emailové kampaně, PPC kampaně, Google AdWords), Práci v CRM systému SAP, správa webpage.

Kreativní návrhy POS, akčních nabídek, bannerů, inzerce

anglický jazyk na komunikativní úrovni

Akční rádius: Praha a středočeský kraj, případně jihomoravský

Plat: 60.000+

V případě, že Vás kandidát o zaměstnání zaujal, kontaktujte prosím Pražskou kancelář Beneficielle na mvokounova@bnfc.cz
 
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

Další kandidáti

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů. S případnými dotazy se obracejte na Váš kontakt v pražské kanceláři.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: