Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Vážení obchodní přátelé,

V dnešním Zpravodaji Vás chceme upozornit na další zajímavé kandidáty, kteří hledají nové výzvy pro své profesní uplatnění v regionu středočeského kraje. V současné době vysoké poptávky po kvalitních zaměstnancích prakticky ve všech oborech a na všech úrovních řízení je rychlost jednání velmi důležitým faktorem, pokud Vás tedy někdo z uvedených kandidátů zaujme, neváhejte reagovat. Jsme připraveni Vám dotyčné kandidáty představit, samozřejmě i pokud máte potřebu obsadit pozici, na kterou se nikdo z níže zmíněných uchazečů nehodí, umíme Vám pomoci.

Za tým BNFC Vás zdraví 

 

Pavel Slezáček

 

 

 

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Obchodní ředitel s AJ, NJ

VŠ, vystudoval technickou univerzitu ve Finsku, poté i v ČR, má praxi z technických firem na pozici obchodního ředitele,
hovoří anglicky a německy
má praxi s vedením obchodního týmu v šechách a na slovensku, komunikaci s VIP klienty, project management

nástup možný po dohodě

V případě, že Vás kandidát o zaměstnání zaujal, kontaktujte prosím Pražskou kancelář Beneficielle na mvokounova@bnfc.cz
 
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

Technický specialista s AJ

SŠ, 34 let s praxí v automotive firmách na technických pozicích, se rozhlíží po nových výzvách

angličtina na denní bázi, zkušenost s reportingem zahraničním majitelům firem

Orientuje se v poprodejních službách, řešení a vyhodnocování reklamačních případů ve spolupráci s inženýry a product managery. Přímá účast na vývoji či úpravách doplňků. Homologace a certifikace komponentů a příslušenství. 

 

Key Account Manager s AJ

VŠ, 45, pochází z Polska, s rodinou žije v Praze 17 let, vyslala ho sem Polská firma, aby zde pracoval na pozici prodejce a manager. Česky hovoří výborně. Má velké zkušenosti na obchodních pozicicíh, se zavedením značky na trh. Pracoval v technických i stavebních firmách na obchodních pozicích. Také má velké zkušenosti s marketingem.
Má zkušenosti s vedením obchodního týmu

Angličtina: velice dobrá úroveň

Plat: 70.000,-

V případě, že Vás kandidát o zaměstnání zaujal, kontaktujte prosím Pražskou kancelář Beneficielle na mvokounova@bnfc.cz
 
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

Ředitel nákupu, Project manager s AJ

43 let, VŠ ČVUT fakulta strojní se zaměřením na ekonomiku a řízení podniku, s více než 13-ti letou praxí ve vedoucích pozicích především z výrobních firem, zkušenosti zejména z oblastí řízení nákupu, logistiky a projektového managementu, s velmi dobrými komunikačními, prezentačními a vyjednávacími schopnostmi. AJ slovem i písmem, se zkušenostmi vyjednávání a uzavírání smluv v AJ.

RJ na základní/začátečnické úrovni.

Další kandidáti

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů. S případnými dotazy se obracejte na Váš kontakt v pražské kanceláři.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: