Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Vážení obchodní přátelé,

S přáním příjemného prožití takřka jarních dní přibalujeme bonus ve formě několika tipů na kvalifikované odborníky ve svých oborech, kteří z různých důvodů hledají nové uplatnění. Ať je to jejich stěhování do našeho regionu, postup v kariérním žebříčku, nebo prostá změna pracovního prostředí, jedno mají všichni společné. Odbornost, zdravou osobnost a motivaci. Vždy hledíme na uchazeče očima potenciálního zaměstnavatele, proto Vám lidi, u nichž bychom pochybovali o některé ze zmíněných kvalit určitě nedoporučíme. Naše osvědčená zásada je: raději méně, nežli špatně. Kvalitu uchazečů proto umíme na vyžádání podepřít i výsledky osobnostního testu. Rádi Vám o uchazečích, kteří Vás zaujmou, řekneme více, těšíme se na Váš zájem i v případě potřeby uchazečů na jiné pozice.

Nenaleznete-li toho pravého, řekněte nám to, pomůžeme Vám ve Vašem hledání.

Přeji Vám příjemné čtení,Pavel Slezáček

 

 

 

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Technik, Logistik s AJ (automotive)

SŠ 24 let, pochází momentálně zaměstnaný v loggistické firmě, zprostředkovatel přepravy pro automobilky. Komunikace se zákazníky, tvorba zakázek, kalkulace. 

Předchozí praxe plánovač výroby, dopravníků, pro automotive firmu. 

Praxe v zahraničí, rok studia v USA


Plat: cca 35.000,-

 

AJ: certifikát B2, přípava na C1

 

Nástup možný ihned

 

akční rádius: Praha a středočeský kraj

Asistentka AJ

VŠ, 40 let, technicky zdatná s praxí z automotive a jiných technických firem v oddělení exportu, administrativní pozice

Dále má praxi na pozici školitele v rámci servisního oddělení

menší zkušenosti z ekonomického oddělení

 

hledá odpovídající pozici v ekonomickém, obchodním nebo servisním oddělení, s využitím anglického jazyka

 

finanční očekávání cca 40.000,-

region Praha - východ 

 

Kvalitář automotive s AJ, NJ

Kandidát má bohaté zkušenosti z kvality v automotive

Znalost standardů a nástrojů kvality - běžných v automotive

Aktivní AJ i NJ

Hledá výzvu – buď seniornější pozice v kvalitě, teamleader nebo i mimo kvalitu např. v projektovém managementu v automotive

S novou příležitostí nespěchá, raději počká na dobrou nabídku

Mzdový rozsah – 65-80.000 Kč 

Region - Praha a okolí

Kvalita; nákup automotive s NJ

VŠ, 35let

- vystudováno SŠ Strojní dále již při práci VŠ v Liberci, Ekonomika a management, hlavní profesní zkušenost má více než 12let z automotive , kde prošel velmi přirozeným a poctivým profesním vzestupem:
nejdříve po SŠ jako Montážní dělník, poté v Kontrole kvality – Dodavatelská kvalita, dalších sedm let měl na starosti Optimalizaci materiálových nákladůt, na těchto projektech úzká spolupráce s odd Technologií, nákupu, kvality a logistiky, nakonec zkušenosti z Nákupu, jednání s dodavateli, elektro komponenty.


Díky tomuto působení má velmi široký záběr v automotive prostředí, v oblasti technologie, nákupu, kvality, a vnitřního nastavení chodu firmy..,tuto zkušenost by rád využil opět v automotive prostředí, ideálně v oblasti Vedení projektů, ev Nákup, Kvalita ..

NJ denní komunikace, AJ zhruba na úrovni A2

bystrý a komunikativní člověk, na svůj věk velmi vyzrálý, je za ním kus velké práce ve smyslu „od píky“ až po nynější pozice

 

Další kandidáti

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů. S případnými dotazy se obracejte na Váš kontakt v pražské kanceláři.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: