Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

S koncem září a hlavní sezóny dovolených nastává opět doba plného pracovního nasazení. Díky stále ještě příznivé ekonomické situaci pořád vnímáme zvýšenou poptávku po nových spolupracovnících, zejména takových, kteří mají jasnou profesní historii, ověřené pracovní zkušenosti nebo výbornou perspektivu a zejména mají chuť a motivaci pracovat.

Protože se stále setkáváme se zajímavými lidmi, z nichž někteří končí svá zahraniční angažmá a vracejí se do ČR, chceme na tyto lidi upozornit Vás, potenciální zaměstnavatele. Tentokrát jich je poměrně dost, můžeme Vám doporučit i další v případě jiných požadavků.

Za tým BNFC

Petr Procházka

 

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Obraběč CNC / Technik kvality (dobrá angličtina)

Mladý muž, 25 let, vyučený truhlář a obráběč kovů s dvouletou praxí v obrábění na CNC strojích, poslední 2 roky působí díky velmi dobré znalosti angličtiny jako technik kvality ve výrobní společnosti zaměřené na zakázkovou výrobu. 

Vedoucí výroby, strojírenství, automotive

Hodně zkušený „výrobák“ – 55 let s formálním SŠ vzděláním v měření a regulaci, celý svůj profesní život ale řídí výrobu, posledních 20 let ve strojírenských a automotive prostředích.

 

Seřizovač / Údržba / Tým lídr

Mladý, sympatický, komunikativní a agilní muž, který má atraktivní vlastnost, že chce. Na rozdíl od lidí, kteří hledají důvody, proč něco nejde, on je z těch, kdo hledají cesty, jak věci řešit a v zásadě má rád obtížné situace, protože se v nich nejvíc naučí.

 

Asistentka / Zákaznický servis / Plánovač výroby (výborná němčina)

Zajímavá kandidátka, SŠ, 39 let, která odchází ze stávající pozice kvůli změně majitele - má spoustu zkušeností jak administrativních, tak obchodních, logistických i technických.

Technolog vstřikování plastů (angličtina)

Hodně šikovný mladý muž, SŠ, 29 let, s 8letou zkušeností v automotive výrobě v oboru vstřikování plastů. 

Manažer obchodu (výborná angličtina)

Prokazatelně zkušený obchodník, 47 let, VŠ, který má v obchodě hodně za sebou, nejen v řízení lidí, ale i osobně, nebojí se jít do terénu a kontaktovat zákazníky, vymýšlet strategie, jak obchod nastartovat a hledat cesty.

Bezpečnostní technik (výborná angličtina)

Vynikající, mladý technik BOZP s výbornou profesní perspektivou, přes své mládí má za sebou celou řadu projektů ve stavebním a výrobním prostředí a zejména zahraniční roční zkušenost na velkém průmyslovém investičním projektu v Dánsku. 

Zákaznický servis / Administrativa (výborná angličtina, španělština, holandština, němčina)

Velmi komunikativní Slovenka s výbornou jazykovou výbavou, po návratu z dlouhého pobytu v zahraničí hledá uplatnění v ČR, kam přišla s manželem.

Po SŠ a začátku pracovní kariéry v administrativě a následně prodeji automobilů v dealerstvích na Slovensku odešla do zahraničí naučit se jazyk. Už dříve působila v Rakousku jako au-pair, v roce 2009 odešla do Holandska, kde žila a pracovala 2 roky. Po roce práce recepční v hotelu se naučila jazyk na takovou úroveň, že byla schopná prodávat automobily.

 

 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: