Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

S přáním klidného prožití adventního času, Vánoc a úspěšného vykročení do Nového roku Vám přinášíme po čase opět několik tipů na kvalifikované lidi, kteří nabízejí více, než je v kraji zvykem. V tomto období už jistě plánujete výrobní kapacity, prodeje a hospodářské výsledky na příští rok a s tím související personální stavy. V tom se snažíme Vám již řadu let pomáhat vyhledáváním a prověřováním vhodných kandidátů na nejrůznější pracovní pozice. Neposíláme Vám stohy životopisů lidí, kteří u nás podstoupí prefabrikovaný krátký pohovor - nabízíme pouze kandidáty, které zevrubně prověříme a kteří nás zaujmou natolik, že bychom je sami zaměstnali. Takoví jsou i níže uvedení lidé - nabízejí profesní kvalitu, zdravou osobnost a vysokou motivaci. Samozřejmě jsme připraveni pomoci Vám v hledání i jiných kandidátů na pracovní pozice, které potřebujete obsadit.

Za tým BNFC

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Inženýr kvality, koordinátor výroby (velmi dobrá angličtina, základní němčina)

Zkušená, 40letá kvalitářka, analytička a koordinátorka výroby, celou svou profesní kariéru se pohybuje ve výrobním automotive prostředí.

Po gymnáziu a půlroční zkušenosti v zahraničí, kde si zdokonalila angličtinu, nastoupila do nadnárodní automotive společnosti, kde následně strávila 16 let a vypracovala se ze směnové kontrolorky základních měřených parametrů výrobků až na plánovačku výrobních kapacit, analytičku výrobních ukazatelů a zástupkyni vedoucího sekce opracování. Plánovala směny až 250 lidem, analyzovala kapacitní možnosti výroby a následně hlídala dodržování plánu výroby, analyzovala příčiny poruch strojů, zmetkovitost, produktivitu…

Manažer logistiky junior (velmi dobrá angličtina a italština)

Hodně zajímavá, 38letá zkušená logistička z automotive prostředí s výbornou znalostí angličtiny a italštiny a komunikativní znalostí němčiny.

Po SŠ vedle administrativní práce několik let podnikala – v začátcích internetu vedla internetovou kavárnu, přitom se naučila nezbytné IT dovednosti, s rozšířením internetu do domácností tuto činnost ukončila a odjela na zkušenou do Anglie. 

Po dvou letech se vrátila do ČR, ale záhy znovu odcestovala, tentokrát do Itálie, kde pracovala 3 roky, po návratu do ČR začala pracovat v automotive oblasti jako logistik.

Finanční manažer (výborná němčina, angličtina, francouzština)

Velmi zajímavý kandidáta na pozici Finančního manažera – zkušený Švýcar, který díky české manželce a 12 letům pobytu v ČR mluví velmi dobře česky, krom toho výborně anglicky, francouzsky a samozřejmě německy.

Původně vystudoval práva, ale nikdy je nepraktikoval, dostal se do finančnictví a tomu se věnuje už drahně let. Pracoval jako finanční manažer v mezinárodním prostředí hlavně pro pojišťovny, v posledních 10 letech vedl projekty pro české i zahraniční společnosti jako soukromý konzultant. Má dlouholeté zkušenosti ve strategickém finančním řízení, plánování a kontrollingu, dělal účetní závěrky, nastavoval a řídil finanční procesy, plánoval rozpočty a reportoval výsledky. 

Technik kvality (technická angličtina)

Fotbalista, který nedostal příležitost jako profesionál, musel začít s občanským povoláním, po SŠ dělal chvíli obecnou administrativu, od roku 2015 v automotive postupně na pozicích operátora, výstupního kontrolora kvality a od 2018 technika kvality.

Má základní znalost angličtiny, kvalita ho zajímá a chce se jí dále věnovat, od ledna 2019 je volný, končí z důvodu strukturálních změn jako služebně nejmladší.

Finanční kontroller / finanční IT analytik (angličtina, němčina)

Zkušený, 48letý VŠ v oboru elektrokomunikací a IT, po škole se shodou okolností dostal do oboru bankovnictví, kde začínal jako správce sítě v roce 1994, ale vzhledem ke své komunikativnosti a univerzálnímu přístupu k věci dostal příležitost zapojit se do nastavování a auditování bankovních procesů. 

Postupně spolupracoval na nejrůznějších projektech v rámci centrály banky a seznamoval se se všemi oblastmi řízení poboček, až postoupil na pozici vedoucího pobočky banky. Poboček vedl několik, byl zodpovědný za jejich ekonomické výsledky, dodržování pracovních procesů, vztahy s klíčovými zákazníky a personální stabilitu.

Manažer logistiky / Plant manažer (výborná angličtina)

46letý VŠ se silným životním příběhem – původně vrcholový sportovec, absolvent gymnázia, po gymnáziu se vyučil, protože pracoval v dole jako mechanik, potom vystudoval VŠ.

Od roku 1999 se pohybuje ve výrobních společnostech, začínal v obalové logistice v nadnárodní automotive společnosti, potom dostal příležitost při budování velkého japonského automotive závodu od začátku výroby jako manažer logistiky a manažer výroby, vzhledem ke své nátuře přijímání výzev a dosahování cílů pokračoval v profesní kariéře jako plant manažer.

HR manažerka (výborná angličtina a španělština)

Aktivní a iniciativní 39letá, jazykově výborně vybavená HR manažerka silná zejména v náborech na pozice všech úrovní, motivaci zaměstnanců a vnitrofiremní komunikaci.

Vyrůstala ve španělsky a anglicky mluvícím prostředí, poté již studovala v ČR. Po VŠ několik let působila jako organizátorka akcí na středomořských výletních hotelových lodích, poté několik let jako office a částečně HR manažerka v mezinárodních společnostech v Praze. 

Technik kvality (základní němčina)

Inteligentní mladý člověk, 30 let s bakalářským vzděláním, nesehnal místo ve státní správě, pro které má teoretickou kvalifikaci a začal pracovat jako agenturní operátor ve výrobě.

Po dvou letech dostal nabídku do kmenového stavu v automotive výrobě na pozici operátora, po půl roce přestoupil do oddělení kvality, kde působí dodnes (1,5 roku). 

Ekonomka po MD, obecná administrativa, marketing (velmi dobrá angličtina)

Šikovná a inteligentní SŠ ekonomického směru, 38 let, postupně působila v administrativě, účetnictví a obchodě, před mateřskou dovolenou potom 8 let v marketingu výrobní společnosti a obchodního centra.

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: