Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

V úvodu nového roku máme pro Vás nové tipy na kvalifikované odborníky ve svých oborech, kteří z různých důvodů hledají nové uplatnění. Ať je to jejich stěhování do našeho regionu, postup v kariérním žebříčku, nebo prostá změna pracovního prostředí, jedno mají všichni společné. Odbornost, zdravou osobnost a motivaci. Nikdy Vám nedoporučíme kandidáta, u něhož bychom pochybovali byť o jediném ze zmíněných aspektů. Naše osvědčená zásada je: raději méně, než špatně.

Za tým BNFC Vám úspěšný rok bez korona problémů přeje

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Manažerka administrativního úseku (AJ)

Velmi autentická, přirozená, lidsky příjemná, přitom organizačně vynikající manažerka administrativy, marketingu a PR velké společnosti, organizátorka a garant významných odborných, vzdělávacích i společenských akcí. Loajální a diskrétní tajemnice orgánů společnosti, kultivovaná v komunikaci, přitom společenská, neafektovaná, schopná komunikovat na všech sociálních úrovních.

 

Nástrojář

Velezkušený nástrojař, 58 let, se 40 lety praxe v oboru, umí na všech konvenčních strojích – soustruh, frézka, bruska na plocho, na kulato, vrtačka… Během své kariéry pracoval zejména na stříhacích nástrojích a úpravách a opravách vstřikovacích forem.

V současné době mu končí smlouva na dobu určitou a hledá nové uplatnění v oboru.

Mistr průmyslové výroby

Sympatický, 34letý SŠ se 14 lety zkušeností na pozici mistra výroby. Ač vzděláním elektrikář slaboproudař, oboru se nikdy nevěnoval, od začátku pracovní kariéry se profiloval jako mistr v průmyslové výrobě, několik let v plastařině, poslední 3 roky v oboru automotive. Má přirozenou autoritu a charisma, velmi dobře vychází s podřízenými, kteří mu vyhoví v případech nutnosti přesčasů, nebo mimořádných směn. Velmi dobře vychází i s vedením, je inteligentní a komunikativní, rozumí argumentům a umí je použít.

Zámečník / Nástrojář

Mladý, 22letý vyučený strojní mechanik, během 3 let své pracovní kariéry působil i jako zámečník a nástrojář, umí svářet elektrodou, TIG, MIG, MAG… Umí obsluhovat konvenční obráběcí stroje i obsluhovat a programovat CNC stroje, věnoval se zejména údržbě a opravám lisovacích forem.

 

Plánovač výroby / Logistik (výborná AJ a NJ)

Mladý, perspektivní VŠ ekonomického směru, 34 let, 6 let zkušeností s plánováním výroby v automotive i neautomotive, výborná znalost němčiny a angličtiny.

Kromě samotného plánování výroby má zkušenosti s komunikací se zákazníky, dodavateli, materiálovou logistikou obecně a projekty přesunu výrobních technologií.

Analytik výrobních nákladů / Plánovač výroby / Logistik (velmi dobrá AJ)

Aktivní, pohotová SŠ, 36 let, s nadstandardními IT schopnostmi a 12letou zkušeností s nákupem, logistikou, plánováním výroby a transfery projektů.

Po škole absolvovala rok v zahraničí, naučila se velmi dobře anglicky, jazyk od té doby používá pracovně na všech pozicích, píše, telefonuje, obchodně jedná, školí…

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Kompetenční modely – skutečně jim zvoní hrana?

Co je Kompetenční model?
Kompetenční model popisuje všechny kompetence, tedy vlastnosti, kvalifikaci, zkušenosti, znalosti, schopnosti, dovednosti a osobnostní charakteristiky, které jsou potřebné k efektivnímu plnění úkolů a celkovému úspěchu organizace. Více zde.

Novinky

Na co si dát pozor při spolupráci s agenturou práce po novele zákona o zaměstnanosti
více zde >

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Kde a jak začít s rozvojem našich zaměstnanců?
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

 

 

Jak se změní nábor do deseti let?

Jak bude vypadat nábor zaměstnanců kolem roku 2020-2025? Shrnutí Vám nabízíme v 10 bodech.

1. Řízení talentů se stane obchodní strategií

Manažeři budou hodnoceni podle toho, jak dobré lidi si vybírají.

2. Z popisů práce zmizí dovednosti, vzdělání a zkušenosti

Tato kritéria nepředvídají pracovní výkonnost. Zásadní budou schopnosti a motivace potenciálních zaměstnanců.

Více zde.

 

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Naše společnost Vám nabízí jedinečnou možnost posouzení úrovně a kvality vašeho webového řešení. Přemýšlíte-li jen trochu nad úrovní vaší prezentace, neváhejte a kontaktujte naše konzultanty. Naše řešení, zahrnuje kompletní servis v oblasti grafických služeb, nasazení intranetových či internetových CMS systémů až po realizaci internetových obchodů. To vše doplňuje naše aktivní politika školení a podpory.

Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: