Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Do konce roku mnoho nezbývá a Vy jistě plánujete výrobní kapacity, prodeje, hospodářské výsledky a určitě i s tím související personální stavy pro příští rok. V tom se snažíme Vám již řadu let pomáhat vyhledáváním a prověřováním vhodných kandidátů na nejrůznější pracovní pozice. Neposíláme Vám stohy životopisů lidí, kteří u nás podstoupí prefabrikovaný krátký pohovor - nabízíme pouze kandidáty, které zevrubně prověříme a kteří nás zaujmou natolik, že bychom je sami zaměstnali. Takoví jsou i níže uvedení lidé - nabízejí profesní kvalitu, zdravou osobnost a vysokou motivaci. Samozřejmě jsme připraveni pomoci Vám v hledání i jiných kandidátů na pracovní pozice, které potřebujete obsadit.

Za tým BNFC

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Provozní elektrikář / Obchodně-technický specialista

Elektrikář, 34 let, nechce dělat směnového elektrikáře, pouze ranní elektro ve výrobě, nebo v technicko-obchodní pozici. 

HR manažer (výborná angličtina)

Velmi zkušený HR manažer, VŠ, 53 let, se zkušeností s vedením HR oddělení velkých firem. O řízení HR procesů ví za 20 let vše, kromě HR řídí i ad hoc projekty investičního charakteru.

Obchodní manažer (vynikající angličtina)

Hodně šikovný obchodník, 42 let, s 15 lety zkušeností ve vedení obchodu v USA a s americkým přístupem k obchodování – zákazník musí mít pocit, že je o něj pečováno.

 

 

Manažer výrobních projektů (angličtina)

25letý VŠ, vzdělání ekonomické, ale profesní praxe ve výrobním prostředí, práce na projektech v jejich technické a technologické části. Koordinuje výrobní projekty – výroba, nákup, logistika, inženýring, hledá vhodné dodavatele a komunikuje s nimi.

 

Plant manažer / Manažer výroby automotive (výborná němčina)

Velmi zkušený VŠ elektro, 55 let, posledních 10 let na pozici plant manažera pobočky německé firmy v ČR v oblasti automotive výroby.

Mechanik elektronik i silnoproud (výborná angličtina)

30letý SŠ, mechanik elektronik s 5letou zkušeností z působení v Kanadě v developerské společnosti stavějící obytné domy, kde kromě elektro prací vykonával další stavební profese. Nedělal pouze manuálně, jednal se zákazníky, nakupoval, rozpočtoval… 

Manažer obchodu (výborná angličtina)

Prokazatelně zkušený obchodník, 47 let, VŠ, který má v obchodě hodně za sebou, nejen v řízení lidí, ale i osobně, nebojí se jít do terénu a kontaktovat zákazníky, vymýšlet strategie, jak obchod nastartovat a hledat cesty.

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: