Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Zkraje nového roku máme pro Vás nové tipy na kvalifikované odborníky ve svých oborech, kteří z různých důvodů hledají nové uplatnění. Ať je to jejich stěhování do našeho regionu, postup v kariérním žebříčku, nebo prostá změna pracovního prostředí, jedno mají všichni společné. Odbornost, zdravou osobnost a motivaci. Nikdy Vám nedoporučíme kandidáta, u něhož bychom pochybovali byť o jediném ze zmíněných aspektů. Naše osvědčená zásada je: raději méně, než špatně.

Za tým BNFC Vám úspěšný rok 2020 přeje

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Manažer logistiky (výborná angličtina)

Zkušený manažer logistiky s více než 20letou praxí v mezinárodním prostředí.

V začátcích své kariéry v logistice vedl 5 let logistiku v elektrovýrobě, nastavoval a řídil všechny procesy materiálového toku od vstupu materiálu po expedici hotových výrobků, sledoval stav zásob, řídil a školil lidi, reportoval stav plant manažerovi. 

Dalších 16 let působil u jedné společnosti poskytující externí logistické služby výrobním závodům 

BOZP specialista (výborná angličtina)

Velmi technicky založená gymnazistka, 37 let, s mimořádným životním příběhem.

Během studia na gymnáziu absolvovala letecký civilní výcvik a přihlásila se na vojenskou pilotní akademii. Tu musela ve druhém semestru opustit, aby nebyla existenčně závislá, začínala v administrativě různých společností, vzhledem ke své extrémní výkonnosti a efektivitě dokázala skloubit rodinný život s profesním.

V roce 2012 si udělala kapitánské lodní zkoušky a 2 roky pracovala na vltavských turistických lodích jako kapitán, technik a instruktor výcviku, po vypršení smlouvy hledala finančně zajímavější příležitost, aby zabezpečila potřeby rostoucích dětí.

Nalezla jí ve společnosti Amazon, kam byla přijata na pozici tým lídra 150 členného týmu, byla vyškolena v UK a tým rok velmi úspěšně vedla s tím, že dovedla lidi motivovat, dát jim příležitost a důvěru, odměnou jí byla výkonnost a spolehlivost celého týmu.

Po roce přešla na pozici BOZP specialisty, protože v této oblasti dosahovala výborných výsledků již dříve jako tým lídr. 

Specialista zákaznického servisu / Administrativa (vynikající angličtina, úroveň rodilý mluvčí)

SŠ, gymnazistka, 42 let, po 15 letech života a práce v UK se vrátila do ČR a hledá pozici, kde by uplatnila jazyk a profesní zkušenosti.

Po gymnáziu odjela do Skotska na zkušenou, rok působila v rodině jako au-pair, následně se rozhodla zůstat a našla si práci v hotelové recepci. S rozvojem znalosti jazyka a získáváním zkušeností stoupala i v hierarchii hotelu, zastupovala manažera, řídila recepční, školila, plánovala obsazenost, reportovala výsledky.

Po 10 letech jí už práce připadala stereotypní a rozhodla se odejít, poslední 3 roky působila jako asistentka manažera ve velkém nákupním centru (zahradní a hobby sortiment + restaurace), kde řídila provoz, školila zaměstnance, procesovala dodavatelské faktury, pracovala s informačním systémem.

Elektromechanik / Mechanik

Zkušený elektrikář a mechanik, má § 8 a mnoho let zkušeností jako provozní elektrikář, auto elektrikář, automechanik a směnový elektromechanik a údržbář ve výrobním provozu.

V současné době dojíždí daleko za prací, působí jako směnový elektromechanik ve 12ti hodinových směnách, zajišťuje nejen elektrickou, ale i mechanickou údržbu výrobních strojů, 

HR manažer (výborná angličtina)

Velmi zkušený HR manažer, VŠ, 53 let, se zkušeností s vedením HR oddělení velkých firem. O řízení HR procesů ví za 20 let vše, kromě HR řídí i ad hoc projekty investičního charakteru.

Plant manažer / Manažer výroby automotive (výborná němčina)

Velmi zkušený VŠ elektro, 55 let, posledních 10 let na pozici plant manažera pobočky německé firmy v ČR v oblasti automotive výroby.

Mechanik elektronik i silnoproud (výborná angličtina)

30letý SŠ, mechanik elektronik s 5letou zkušeností z působení v Kanadě v developerské společnosti stavějící obytné domy, kde kromě elektro prací vykonával další stavební profese. Nedělal pouze manuálně, jednal se zákazníky, nakupoval, rozpočtoval… 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: