Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |
Zdravíme Vás v celkem pohnuté době, kdy ze všech stran vnímáme od klientů nevyjasněná očekávání dalšího vývoje ekonomiky a z toho plynoucí nechuť činit výraznější rozvojová opatření, mimo jiné i v personální oblasti. Život jde ale dál a přináší i přirozenou fluktuaci zaměstnanců v podobě odchodů do důchodu, stěhování, apod. Monitorujeme proto stále pohyb zajímavých lidí na trhu práce a i tentokrát Vám přinášíme několik zajímavých tipů na odborníky, kteří by mohli posílit Vaše pracovní týmy.

Za BNFC Vám přeje brzké lepší časy

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Inženýr kvality (výborná AJ)

Velmi kvalitní kandidát na pozici řízení kvality, vzděláním SŠ elektro, vyhláška 50, § 6, s 8letou zkušeností v řízení kvality, z toho 6 let v automotive výrobě.

 

Materiálový logistik / Plánovač výroby (velmi dobrá AJ)

Zodpovědný mladý muž, 28 let, SŠE, s 8letou praxí v materiálové logistice, včetně dlouhodobé praxe v Kanadě.

 

Nástrojař / Obráběč kovů

Mladý vyučený nástrojař s roční praxí v údržbě a opravách tlakových licích forem a půlroční v obrábění kovů, s pokročilými dovednostmi v oblasti IT. Kromě solidních dovedností v ručním i strojním obrábění umí i dokončovací operace a základní seřizování CNC. Jeho koníčkem je 3D tisk, kde si sám vytváří tiskové programy.

 

Technolog vstřikování plastů / Seřizovač, vzorkař

Velmi zkušený technolog vstřikování plastů, 38 let, s praxí na všech modelech a typech vstřikolisů, od těch s malými tlaky až po 3200 tun, kaskádové vstřikování, vícekavitní nástroje, různé materiály…

 

 

Analytik výrobních nákladů / Plánovač výroby / Logistik (velmi dobrá AJ)

Aktivní, pohotová SŠ, 36 let, s nadstandardními IT schopnostmi a 12letou zkušeností s nákupem, logistikou, plánováním výroby a transfery projektů.

Po škole absolvovala rok v zahraničí, naučila se velmi dobře anglicky, jazyk od té doby používá pracovně na všech pozicích, píše, telefonuje, obchodně jedná, školí…

 

Programátor CNC / Nástrojař / Technolog vstřikování

Mladý, 28letý kandidát, vzděláním mechatronik, při zaměstnání dále studoval strojní mechaniku a kovoobrábění, začal i VŠ, ale nemohl jí časově zkoordinovat s pracovními povinnostmi.

Necelé 3 roky působil jako obráběč kovů, vyráběl nejrůznější díly pro důlní stroje, programoval a seřizoval CNC obráběcí stroje, poté nastoupil do malé společnosti vyrábějící plastové díly na vstřikolisech, kde působil jako technolog. 

BOZP specialista (výborná angličtina)

Velmi technicky založená gymnazistka, 37 let, OZO v prevenci rizik i PO s mimořádným životním příběhem.

Během studia na gymnáziu absolvovala letecký civilní výcvik, později i kapitánské lodní zkoušky, 2 roky pracovala na vltavských turistických lodích jako kapitán, technik a instruktor výcviku, po vypršení smlouvy hledala finančně zajímavější příležitost.

Nalezla jí ve společnosti Amazon, kam byla přijata na pozici tým lídra 150 členného týmu, byla vyškolena v UK a tým rok velmi úspěšně vedla s tím, že dovedla lidi motivovat, dát jim příležitost a důvěru, odměnou jí byla výkonnost a spolehlivost celého týmu.

Po roce přešla na pozici BOZP specialisty, protože v této oblasti dosahovala výborných výsledků již dříve jako tým lídr. 

Obchodník v mezinárodním obchodě - nákup/prodej (výborná AJ a NJ)

Zkušený, 46letý obchodník v mezinárodním obchodě s výbornou znalostí angličtiny a němčiny a VŠ ekonomickým vzděláním. Již 15 let působí v obchodních strukturách výrobních společností, velmi dobře se orientuje v problematice interní komunikace mezi úseky výroba – obchod – logistika, umí vyjednávat v AJ i NJ, má zkušenosti s vyjednáváním obchodních podmínek s přihlédnutím k nejrůznějším okolnostem mezinárodního obchodu.

 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: