Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |
V dnešním Zpravodaji Vás chceme upozornit na další zajímavé kandidáty, kteří hledají nové výzvy pro své profesní uplatnění v regionu ústeckého kraje. V současné době vysoké poptávky po kvalitních zaměstnancích prakticky ve všech oborech a na všech úrovních řízení je rychlost jednání velmi důležitým faktorem, pokud Vás tedy někdo z uvedených kandidátů zaujme, neváhejte reagovat. Jsme připraveni Vám dotyčné lidi představit, samozřejmě i pokud máte potřebu obsadit pozici, na kterou se nikdo z níže zmíněných uchazečů nehodí, umíme Vám pomoci.

Za tým BNFC Vás zdraví a příjemné období dovolených přeje

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Bezpečnostní technik (výborná angličtina)

Vynikající, mladý technik BOZP s výbornou profesní perspektivou, přes své mládí má za sebou celou řadu projektů ve stavebním a výrobním prostředí a zejména zahraniční roční zkušenost na velkém průmyslovém investičním projektu v Dánsku. 

Manažer výroby automotive (vynikající němčina, výborná angličtina)

 Manažer výroby s 20 letou zkušeností, vystudoval SŠ Strojní, a ČVUT – Svařování, robotizace, po celou profesní dráhu se pohybuje ve výrobních, automotive společnostech, v posledních 20 let na klíčových pozicích Production manager.

 

Vedoucí strojní výroby / Technik kvality (velmi dobrá němčina)

Zkušený praktik v oblasti zakázkové výroby strojního zaměření. Během posledních 20 let pracoval jako mistr výroby, technolog, inženýr kvality i vedoucí výroby, má velmi dobrou němčinu a je schopen plynně komunikovat se zákazníky.

 

Logistik / Plánovač výroby (výborná němčina)

Velmi zkušená kandidátka s 20 lety zkušeností v automotive výrobě, vzděláním gymnázium a bakalářský titul v podnikové ekonomice a managementu, s velmi širokým rozhledem v celé výrobní problematice (kvalita, plánování výroby, materiálová logistika, zákaznický servis…).

 

Zákaznický servis / Administrativa (výborná angličtina, španělština, holandština, němčina)

Velmi komunikativní Slovenka s výbornou jazykovou výbavou, po návratu z dlouhého pobytu v zahraničí hledá uplatnění v ČR, kam přišla s manželem.

Po SŠ a začátku pracovní kariéry v administrativě a následně prodeji automobilů v dealerstvích na Slovensku odešla do zahraničí naučit se jazyk. Už dříve působila v Rakousku jako au-pair, v roce 2009 odešla do Holandska, kde žila a pracovala 2 roky. Po roce práce recepční v hotelu se naučila jazyk na takovou úroveň, že byla schopná prodávat automobily.

 

 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: