Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Tento týden Vám opět přinášíme tipy na zajímavé lidi, kteří z nejrůznějších důvodů chtějí udělat změnu ve svém profesním životě. Důležité je zejména to, že nabízejí kvality, které jsou obecně poptávány - motivovanost, profesionalitu, loajalitu a zdravou osobnost. Jsou to kandidáti z různých profesí, nenaleznete-li pro Vás toho pravého, řekněte nám, pomůžeme Vám ve Vašem hledání.

Přeji Vám příjemné čtení,

za tým BNFC

Petr Procházka

 

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Konstruktér – strojař (výborná angličtina)

30letý, hodně šikovný konstruktér s velkou perspektivou. Má 9 let zkušeností (pracoval již při studiu) s konstrukcí nejrůznějších technických prvků, strojů a přístrojů, většinu své profesní kariéry používá Solid Works 2D a 3D a má sice krátkou, ale slušnou zkušenost s Catií. 

Kvalitář (angličtina a němčina)

Juniorní kvalitář se 4letou zkušeností v kvalitě, z toho 2 roky v automotive, je mu 35 let.

Původně má SŠ v gastronomii, 5 let pracoval v turistickém resortu v Řecku, kde se naučil bez bázně používat cizí jazyky – dnes komunikuje kromě řečtiny v angličtině a němčině, sice ne na akademické úrovni, ale naprosto plynně.

Po návratu do ČR se řízením osudu dostal ke kvalitě, poslední 2 roky působí v automotive společnosti, kde znalostí jazyka aktivně využívá, v případě potřeby jezdí i k zákazníkům.

 

Finanční kontroller / Manažer projektů (výborná angličtina, základní němčina)

42letý inženýr ekonom s 12letou profesní zkušeností s finančním a nákladovým auditováním, finanční analýzou podnikatelských subjektů, tvorbou projektových plánů a projektovým controllingem.

Po VŠE pracoval 2,5 roku v auditorské firmě jako asistent auditora pro finanční analýzy v oblasti nákladů a výnosů, majetku, odpisů, kde se detailně seznámil s účetní problematikou podnikatelských subjektů, poté 7 let působil v poradenské společnosti jako finanční manažer projektů EU. Sestavoval rozpočty, tvořil finanční plány a sledoval průběh financování, upozorňoval na odchylky a navrhoval nápravná opatření.

 

Inženýr kvality, koordinátor výroby (velmi dobrá angličtina, základní němčina)

Zkušená, 40letá kvalitářka, analytička a koordinátorka výroby, celou svou profesní kariéru se pohybuje ve výrobním automotive prostředí.

Po gymnáziu a půlroční zkušenosti v zahraničí, kde si zdokonalila angličtinu, nastoupila do nadnárodní automotive společnosti, kde následně strávila 16 let a vypracovala se ze směnové kontrolorky základních měřených parametrů výrobků až na plánovačku výrobních kapacit, analytičku výrobních ukazatelů a zástupkyni vedoucího sekce opracování. Plánovala směny až 250 lidem, analyzovala kapacitní možnosti výroby a následně hlídala dodržování plánu výroby, analyzovala příčiny poruch strojů, zmetkovitost, produktivitu…

Technik kvality (základní němčina)

Inteligentní mladý člověk, 30 let s bakalářským vzděláním, nesehnal místo ve státní správě, pro které má teoretickou kvalifikaci a začal pracovat jako agenturní operátor ve výrobě.

Po dvou letech dostal nabídku do kmenového stavu v automotive výrobě na pozici operátora, po půl roce přestoupil do oddělení kvality, kde působí dodnes (1,5 roku). 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: