Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |
V dnešním Zpravodaji Vás chceme upozornit na další zajímavé kandidáty, kteří hledají nové výzvy pro své profesní uplatnění v regionu ústeckého kraje. V současné době vysoké poptávky po kvalitních zaměstnancích prakticky ve všech oborech a na všech úrovních řízení je rychlost jednání velmi důležitým faktorem, pokud Vás tedy někdo z uvedených kandidátů zaujme, neváhejte reagovat. Jsme připraveni Vám dotyčné lidi představit, samozřejmě i pokud máte potřebu obsadit pozici, na kterou se nikdo z níže zmíněných uchazečů nehodí, umíme Vám pomoci.

Za tým BNFC Vás zdraví 

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Finanční manažer (výborná němčina a angličtina)

Velmi zkušený finanční manažer s výbornou znalostí AJ a NJ, v Německu studoval 3 roky VŠE. Po škole působil 3 roky v bankovnictví, od roku 2003 působí ve výrobních společnostech, od roku 2005 na manažerských pozicích. Kromě zastávaných pozic CFO má přesah i do IT, které v některých společnostech kromě finančních oddělení také vedl. 

Asistentka (velmi dobrá němčina)

Organizačně schopná 27letá SŠ s několikaletou zkušeností v administrativě v logistických společnostech. Mluví slušně německy, trochu anglicky, píše všema deseti, zvládá kancelářské programy (Word, Excel, PowerPoint), je zvyklá komunikovat s úřady. 

Vedoucí nástrojárny a technologie

Velmi zkušený vedoucí nástrojárny, SŠ strojní, začínal jako nástrojař, pracoval na CNC obráběcích strojích, po čase začal působit jako vedoucí přípravy výroby, kdy připravoval rozpad zakázek do výroby dle výrobní dokumentace, přípravoval technologické postupy.

 

Technolog forem (velmi dobrá angličtina)

Velmi šikovný mladý muž, 27 let s nedokončenou SŠ, ale výbornou praxí. Po škole odcestoval do Anglie, kde pracoval 2 roky jako operátor v automotive průmyslu. 

Technolog, vedoucí nových projektů (angličtina)

Ambiciózní, přitom velmi příjemný a pracovitý mladý kluk, 28 let, SŠ strojař, který z rodinných důvodů nedokončil VŠ a začal se živit sám. Začínal v dělnických profesích, ale díky svému akčnímu přístupu se brzy vypracoval do pozic technických. 

Manažer logistiky (výborná angličtina)

Kompetentní, inteligentní, mladý manažer s poměrně raketovou kariérou, přitom s nohama na zemi a sympatickou pokorou. Po VŠE začal pracovat jako materiálový nákupčí v celkem turbulentním prostředí velké automotive společnosti, již po 1,5 roce postoupil na pozici disponenta logistiky, kde logisticky řídil celé projekty a za další 2 roky se stal manažerem celého oddělení logistiky, napřímo řídí vedoucí jednotlivých týmů a je zodpovědný za všechny logistické procesy, materiálový tok, stavy zásob a s tím související cash-flow.

 

Finanční manažer (velmi dobrá angličtina)

Velmi schopný, 45letý finanční manažer s přesahem do IT, studoval VŠ elektro, obory IT a ekonomiku managementu. Po škole působil 4 roky v zahraniční výrobní společnosti v jejích začátcích jako IT manažer, navrhl a realizoval IT infrastrukturu celé společnosti (výroba, logistika, finance), poté přestoupil do velké letecké společnosti.

 

Konstruktér – strojař (výborná angličtina)

30letý, hodně šikovný konstruktér s velkou perspektivou. Má 9 let zkušeností (pracoval již při studiu) s konstrukcí nejrůznějších technických prvků, strojů a přístrojů, většinu své profesní kariéry používá Solid Works 2D a 3D a má sice krátkou, ale slušnou zkušenost s Catií. 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: