Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Manažerka kvality s AJ

Kandidátka, 47 let, působí velice profesionálně, sympaticky a příjemně, dokáže srozumitelně hovořit o svých zkušenostech.

Přípravářka výroby, Výkonná asistentka ředitele, Technicko-administrativní pracovnice

Kandidátka, 53 let, má několikaletou praxi ve výrobní společnosti a to na pozici Příprava výroby, kde její hlavní náplní bylo jednání/komunikace s marketingovým a nákupním oddělením, měla na starost veškeré obchodní smlouvy a dle nich vycházela při stanovování jednotlivých materiálů pro individuální výrobu výtahu (zakázková výroba), dále musela nasmlouvat různé druhy materiálů od jednotlivých dodavatelů.

Vedoucí směny s AJ

Kandidát, 35 let, působí velmi sympaticky, komunikativně dokáže hovořit o svých znalostech a zkušenostech.

Mechanik měřící a regulační techniky, Údržbář strojů

Kandidát, 47 let, již několik let pracuje v elektro oboru a díky tomu získal značné zkušenosti. Samozřejmostí je vyhláška 50, která je pro danou práci nepostradatelnou součástí.

Team leader s aktivní AJ a polštinou

Kandidát, 32 let, hovoří plynně anglicky i polsky a to díky i překladům, které jsou součástí jeho pracovní náplně. V předchozím zaměstnání pracoval v automobilovém průmyslu a velmi rád by se opět vrátit do tohoto oboru. Práce v automotive ho baví, naplňuje a cítí se v ní být velmi užitečný.

Kontrolor kvality/výroby

Kandidát, 29 let, působí v automotive již 6 let a rád by se dál profesně vzdělával a získal další zkušenosti. Jiné zaměstnání si hledá z důvodu ztráty motivace – dle jeho názoru má přednost výroba před kvalitou a on tím postrádá smysl své práce.

Technik kvality, technik testovací laboratoře s aktivní AJ

Kandidát, 44 let, získal několik let praxe v automotive a rád by své získané zkušenosti dále rozvíjel a aplikoval v novém zaměstnání. Novou práci si hledá z důvodu perspektivního uplatnění.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: