Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Logistik / plánovač výroby (výborná angličtina)

Výborná administrátorka ve výrobním prostředí, 39 let, má letitou praxi jak v materiálové logistice, tak v plánování výroby a obchodních vztazích zejména s anglicky mluvícími zákazníky.

Výborně mluví, je energická a přesvědčivá, s jasnou tendencí řešit věci rychle a efektivně.

Má hodně analytický přístup k procesům, je schopna rychle se orientovat v prostředí a v problému a nacházet efektivní řešení. Je sociálně silná, má schopnost racionálně se domluvit s každým, má velmi dobré vyjednávací schopnosti, navíc je sympatická a v jednání přirozená a příjemná.

Obchodník / Key Account Manager (angličtina)

Zkušený obchodník, 46 let, v obchodu pracuje téměř celý pracovní život. Začínal jako řadový obchodní zástupce a vypracoval se na různé manažerské pozice v rámci obchodu. Pracoval jako vedoucí obchodního týmu, ale také jako samostatný obchodník.

V obchodních jednáních je komunikativní, má drajv, je přesvědčivý, dotahuje věci do konce, plní vzájemné dohody. Dokáže odhadnout, na jaké „vlně“ se zákazník pohybuje a tomu přizpůsobit styl komunikace.

Manažer projektů / Lean manažer

Velmi zkušený a schopný manager, nejsilnější je ve zlepšování výrobních procesů, leanmanagement.

- ovládá plynně tři jazyky – AJ, NJ, a RJ

- ideálně by se věnoval pozici Vedoucí projektu, Management výroby

- vitální člověk, sportovec

- vystudoval VŠ Přírodovědecká

- má bohaté profesní zkušenosti, více než 20let na pozicích

Specialista v IT. (nejlépe automotive)(AJ, NJ, RJ)

Je mu 31 let. Je to Rus. Je to mladý odborník v oblasti IT. Vystudoval Vyšší odbornou škola v Kaliningradu a Kaliningradský Gosudarstvennyy Kolledzh Gradostroitelstva, FGOU SPO kde získal titul inženýr. Praxi získal v několika společnostech v Kaliningradiú v Ruské federaci. Pracoval také v Irsku jako vedoucí projektu, vedoucí skupiny a v Německu jako vedoucí vývojář - vývoj softwaru, fullstack, C #, SQL. Pracoval samostatně, ale také vedl skupinu maximálně sedm spolupracovníků. Podílel se na řadě projektů a sám považuje za důležité zmínit vývoj desktopových aplikací (Windows) a vývoj mobilních aplikací (Android, OS). Za programy, které výborně zná jsou Visual Studio 2013 – úroveň 7, MS SQL Management – 7, FastReport – 8, C# - 7, SQL – 7, Deplhi- 5, DefExpess – 8 a samozřejmě řadu další viz CV.Chtěl by trvale odejít z Ruské federace a se svou přítelkyní pracovat v České republice, protože ji považuje za klidnou a bezpečnou. Chtěl by zde pracovat v oblasti IT. Dává přednost nabídkám z těchto oblastí: vývoj desktopových aplikací pro Windows (zde mám spoustu zkušeností), práce s databázemi MS SQL, automatizaci výroby, logistických center, a to především v automobilového průmyslu.

Manažer logistiky

Mladý, přitom již zkušený manažer logistiky, SŠ a VOŠ v oboru elektrotechnika.

- hlavní profesní zkušenosti má z velkých výrobních firem v oblasti plánování výroby a logistiky

- začínal jako Strojník, Technik, člen kaizen teamu v nábytkářské společnosti do r. 2009

- nejprve Plánování výroby, následně Vedoucí plánování výroby, automotive výroba 5 let do r. 2015

- Manager logistiky - plastové díly pro automotivekompletní zodpovědnost za interní logistiku, 20 lidí v týmu, sklad, dispozice, od r. 2015 dosud

Konstruktér / Programátor / Projekt manažer

Mladý konstruktér s cennou zahraniční zkušeností.

- vystudoval SŠ Průmyslová, následně ZČU Strojírenská, tu ale po 2letech přerušil kvůli práci

- v Plzni působil několik let ve výrobních společnostech – na pozicích Konstruktér, Programátor – do r. 2012

- v roce 2013 odešel do Rakouska, hlavní motivací bylo zdokonalit jazyk a nabýt zkušenosti.

- zde působil jako Projekt manažer v konstrukční společnosti spolupracující s výrobcem karbonových dílů pro Airbus, Boeing – přímo jednal s klientem, řídil veškerou související dokumentaci, částečně zasahoval do kvality i konstrukce.

- poslední rok působí jako Konstruktér v automotive u výrobce nákladních přívěsů

- velmi bystrý člověk, technicky široký rozhled – programování, práce v Solidworks, Konstrukce..

Technolog / Procesní inženýr

Technicky vzdělaný muž, 38 let, SŠ průmyslová. Hlavní profesní zkušenosti získal ve dvou společnostech. V první společnosti, kam nastoupil po škole pracoval na pozicích jako montážní dělník, posléze Seřizovač vstřikolisů a Směnový vedoucí – team 30ti – 60ti lidí – /11let do r 2008. V druhé společnosti pracoval jako Mistr výroby, poté se profiloval jako Technolog a Procesní engineer – nejvíce měl na starosti technologie vstřikování – /8let.

Kandidát se nejvíce zajímá o pozice v oblasti Technologie kde rád zužitkuje svoje zkušenosti.

Regionální manažer, obchodně technický manažer, obchodně technický zástupce

Technicky vzdělaný muž, typický technický obchodník, 44 let, SŠ. Po profesní stránce se pohyboval celou svou kariéru na obchodních a obchodně technických pozicích. Nejprve obchodoval na sebe jako OSVČ. Později pracoval na ŽL pro jiné společnosti. Namátkově uvádím některé zajímavé pozice: obchodní zástupce, prodejce kancelářského nábytku, obchodní zástupce pro půlku ČR a část SR, prodejce dřevomateriálů apod.

Hledá podobné pozice kde by využil své mnohaleté zkušenosti z prodeje nábytku a dřevomateriálů, ale nebrání se i změně.

Vedoucí logistiky a podobné – vynikající AJ, NJ

Technicky vzdělaná žena, CZU Fakulta provozně ekonomická, kurzy project manager, logistic manager, CIMA B, jazykově vybavená, AJ B2, NJ B2. Velmi dobrá znalost PC. Pracovala na více technických a především na vedoucích logistických pozicích pro představu některé uvádím: Product manager for export, Demand planning supervisor, Logistic coordinator , Distribution and transportation manager, Operation Manager Hiddenhausen, Německo, Severní Porýní-Westfálsko, Logistic coordinator.

Pracovala především pro mezinárodních společnosti v oblasti automotive a stroj.

Hledá obchodně technické pozice s plným využitím AJ a NJ. Chce využít své odborné znalosti z oblasti logistiky k realizaci ve společnosti, která mu nabídne vedoucí pozici v logistice, kde se bude moci dlouhodobě realizovat.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: