Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Po čase Vám chceme představit další zajímavé lidi, se kterými jsme v poslední době hovořili a kteří se rozhlížejí po nových příležitostech na pracovním trhu. Nejsou to fluktuanti, ani oportunisté, každý z nich je prověřen a jejich motivací je vesměs snaha posunout svou profesní kariéru o krok dál.

Vzhledem k situaci na dnešním pracovním trhu je rychlost jednání jedním z nejdůležitějších faktorů, neboť schopní lidé se v nabídce dlouho "neohřejí". Zaujal-li Vás někdo z nich, rádi Vám řekneme více, samozřejmě Vám ale můžeme pomoci i v hledání kandidátů na jiné pozice, které potřebujete obsadit a pro něž jste vhodného kandidáta v naší TOP nabídce nenalezli.

za tým BNFC 

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Výrobní manažer (němčina)

Velmi vitální, 44 letý SŠ se 14 letou zkušeností ve vedení výrobních kolektivů. Sám je vzděláním mechanik, k jakýmkoli výrobním strojům má velmi blízko, zvládá i elektrickou a elektronickou problematiku. Zhruba 10 let pracoval na začátku kariéry jako mechanik opravář strojů a zařízení, poté se začal profilovat v manažerských funkcích od vedoucího údržby až po vedoucího výroby ve středně velkých firmách.

Manažer logistiky (výborná němčina)

40letý manažer logistiky s výbornou němčinou, nákupu a logistice se věnuje již 20 let, z toho většinu času v automotive výrobě ve společnostech se zahraničním kapitálem. Začínal jako nákupčí nestrategického materiálu, během let se stal týmovým vedoucím v nákupu a disponentem strategického materiálu, po 8 letech praxe již vedl oddělení logistiky.

Tým lídr / Kvalita (dobrá angličtina)

Inteligentní, mladý muž, gymnazista, má 3letou pracovní zkušenost, mimo jiné i zahraniční, kde se zdokonalil v angličtině.

Je činorodý, během 3 let po škole vyzkoušel několik zaměstnání, od finančních a asistenčních služeb po práci ve výrobních společnostech, kde na současné pozici vede skupiny externích kontrolorů kvality. Jedná se o skupiny 10 – 100 lidí, které jeho zaměstnavatel umisťuje na základě požadavků svých klientů (většinou automotive výrobců) na izolované projekty kontroly kvality omezených množství výrobků s potenciální vadou.

Materiálová inženýrka / Projektová manažerka (velmi dobrá angličtina)

Zkušená materiálová inženýrka, kromě praxe ve slévárenství má i dlouhou praxi v řízení nejrůznějších projektů ve výrobním prostředí a v nastavování interních procesů. Je zvyklá pracovat v mezinárodním prostředí, bez problémů komunikuje anglicky na profesionální úrovni. 

Manažer nákupu / logistiky (perfektní němčina)

40 letý zkušený manažer nákupu a logistiky s výbornou němčinou, absolvent Obchodní akademie, hlavní profesní zkušenosti má z oblasti výrobních firem, posledních 15 let v jedné společnosti, hledá novou výzvu.

Finanční účetní / Mzdová účetní / Personalistka (velmi dobrá němčina)

Univerzální a extrémně výkonná mzdová účetní, finanční účetní a personalistka v jedné osobě s dobrou znalostí němčiny.  

Je jí 42 let, po ekonomické střední škole začínala v bance, od roku 1994 je ve výrobní sféře, kde střídavě i zároveň působila ve všech jmenovaných pozicích. Nejpůsobivější je její desetiletá praxe ve společnosti s průměrně 150 zaměstnanci, kde zvládala sama účetnictví (bez externí pomoci, jen s daňovým poradcem), mzdové účetnictví a personální práci.

 

Vedoucí logistiky / Plánovač výroby (výborná němčina)

Velmi spolehlivý, schopný a cílevědomý logistik a plánovač výroby, inteligentní a loajální, 15 let u jedné společnosti, chce se kariérně posunout. Dlouho působil jako disponent strategického materiálu, poslední 2 roky plánuje výrobu.

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

 

 

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

 

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

    Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: