Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Dovolte mi představit se Vám jako partner renomované společnosti Bénéficielle, s.r.o., resp. její divize BNFC-HR, která se specializuje zejména na poradenskou činnost v oblasti lidských zdrojů.

Společnost Beneficielle má několik dalších oblastí působení, viz naše stránky, avšak se zvyšující se potřebou skutečně kvalitních kandidátů na nejrůznější pozice v mnoha sférách podnikatelského prostředí jsme se rozhodli více soustředit i na nábor zaměstnanců a nabízíme vám spolupráci v oblasti personální práce.

Naše know how

Náš tým s hlubokými, praktickým zkušenostmi v průmyslu a podnikání a hlubším porozumění lidí vám, na rozdíl od běžných personálních agentur, vyhledá lidi, ne pouze na základě popisu práce, ale po konzultaci, porozumění vaším skutečným potřebám a pochopení situace ve vaší firmě.

Nabízíme novou metodiku agenturní péče a rozvoje lidských zdrojů. Naše agentura Vám nechce zaměstnance pouze vyhledávat, ale v případě zájmu můžeme nabídnout personální a procesní audit.

S tímto jsme zaznamenali však velkou spokojenost s výsledky naší práce (viz reference na www.bnfc.cz) a rozhodli jsme se expandovat regionálně.

Služba, kterou Vám nabízíme, si klade za cíl:

  • Přesně pochopit Vaše potřeby, s využitím naší praxe a znalostí průmyslu.
  • Doporučovat Vám pouze špičkové a prověřené zaměstnance a pomoci vám s kvalitním výběrem (dle statistiky se 60% výběrů, zaměstnanců ukáže do 1 roku jako chybné)
  • Poskytovat služby ve vysoké kvalitě, za rozumné ceny.
  • Spolupracovat v oblasti péče o lidské zdroje na dlouhodobém základě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi vám osobně představíme sebe i náš způsob práce, se kterým, skromně řečeno, slavíme nemalé úspěchy.

Chtějte to nejlepší – chtějte Bénéficielle, s.r.o.

 

Zdenek Vilimek

Regionální Manažer Východní Čechy

Bénéficielle, s.r.o.

Rychnov nad Kněžnou

Tel: 604 392 942

z.vilimek@bnfc.cz

www.bnfc.cz

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Plánovač výroby - francouzština

Silné stránky profesně

Kandidát pracuje jako plánovač výroby, strojírenství, malosériová a kusová výroby. Zkušenosti s ERP systémy, Helios, abas.  

Osobní profil

Má dobré analytické myšlení, pracuje metodicky má vysokou míru flexibility a schopnost reagovat na změny a řešit problémy.

Profesní dráha, highlights

Plánovač výroby senior, 4 roky, strojírenský závod, do 500 zaměstnanců. Plánování a kontrola výroby a materiálů. Stanovování priorit, řešení konfliktů. Dosáhl zkrácení doby výroby a času přípravy výroby u kusové výroby. Sledování a analýzy zásob. Práce s výhledy požadavků, forecasting. Dosáhl snížení stavu zásob.

Manažer Logistiky - angličtina

Silné stránky, profesně

Řídil zlepšování procesů a reorganizaci v logistice, snížení nákladů, řízení 80 lidí,

Osobní profil

Silná osobnost, analytické a kreativní myšlení, nebojí se udělat silná rozhodnutí prosadit je.

Profesní dráha, highlights

Manažer Logistiky, 4 roky, 500 plus zaměstnanců, automotive, řízení závodové logistiky, supply chain, materiálové a výrobní plánováni, interní logistika, obalové hospodářství, 3LP; sklady a doprava, implementace změn v oddělení logistiky. Zodpovědný za KPI, matrixová organizace. Úspora nákladů, doprava, inventory,

Kvalitářka - němčina

Silné stránky, profesně

Uchazečka má solidní znalosti v systému kvality a  VDA/ISO/TS norem. PPAP, náběhy nových výrob, řešení dodavatelských reklamací.

Osobní profil

Má dobré analytické myšlení, pracuje metodicky má schopnost řešit problémy. Schopnost týmové práce a vedení lidí.

Profesní dráha, highlights

SQA team leader, 4 roky, automotive, interiér, vedení skupiny 3 SQA inženýrů, řešení neshod, 8D, řešení nedodávek, rozvoj dodavatelů, nové projekty. Spolupráce na vyhledávání nových dodavatelů, nominačním procesu, PPAP, VDA 6.3, P-FMEA,

Vedoucí výroby - němčina

Silné stránky profesně

Vedení zaměstnanců, 9 přímých, 190 nepřímých, podřízený řediteli závodu, člen týmu manažmentu závodu, praxe v LM. Optimalizace nákladů, zlepšení produktivity, standardizace procesů.

Osobní profil

Dobrý komunikátor, cílevědomý, rozhodný, řešitel.

Profesní dráha, highlights

Vedoucí výroby, 7 let, výroba stavebních hmot, nepřetržitá výroba, 24/7. Plnění plánu výroby QCD. BOZP, plnění výrobních KPI, kapacitní plánování, příprava a realizace investičních plánů, akční plány, lean manufacturing,

Projektový Manažer - angličtina

Silné stránky, profesně

Tento uchazeč ve své dosavadní praxi dosáhl významných úspěchů v oblasti optimalizaci nákladů, ve výrobě i logistice a snižování zásob. Zlepšení ukazatelů OEE,FTT, efektivity zařízení/TPM, PF. Interní trenér pro lean projekty. Praxe 5S, VSM,

Osobní profil

Dobré komunikační schopnosti, zvyklý jednat a dosáhnout výsledků. Praxe ve vedení větších týmů.

Profesní dráha, highlights

Projektový manažer, 5 let, strojírenský závod, 300 zaměstnanců. Nastavování a zlepšování procesů LM, standardizace. Vedení Projektového týmu, školení středního managementu, Lean Praktiky, CI workshopy.

Kompetenční modely – skutečně jim zvoní hrana?

Co je Kompetenční model?
Kompetenční model popisuje všechny kompetence, tedy vlastnosti, kvalifikaci, zkušenosti, znalosti, schopnosti, dovednosti a osobnostní charakteristiky, které jsou potřebné k efektivnímu plnění úkolů a celkovému úspěchu organizace. Více zde.

Novinky

Na co si dát pozor při spolupráci s agenturou práce po novele zákona o zaměstnanosti
více zde >

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Kde a jak začít s rozvojem našich zaměstnanců?
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

 

 

Jak se změní nábor do deseti let?

Jak bude vypadat nábor zaměstnanců kolem roku 2020-2025? Shrnutí Vám nabízíme v 10 bodech.

1. Řízení talentů se stane obchodní strategií

Manažeři budou hodnoceni podle toho, jak dobré lidi si vybírají.

2. Z popisů práce zmizí dovednosti, vzdělání a zkušenosti

Tato kritéria nepředvídají pracovní výkonnost. Zásadní budou schopnosti a motivace potenciálních zaměstnanců.

Více zde.

 

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Naše společnost Vám nabízí jedinečnou možnost posouzení úrovně a kvality vašeho webového řešení. Přemýšlíte-li jen trochu nad úrovní vaší prezentace, neváhejte a kontaktujte naše konzultanty. Naše řešení, zahrnuje kompletní servis v oblasti grafických služeb, nasazení intranetových či internetových CMS systémů až po realizaci internetových obchodů. To vše doplňuje naše aktivní politika školení a podpory.

Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: