PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Projektový Manažer - angličtina

Silné stránky, profesně

Tento uchazeč ve své dosavadní praxi dosáhl významných úspěchů v oblasti optimalizaci nákladů, ve výrobě i logistice a snižování zásob. Zlepšení ukazatelů OEE,FTT, efektivity zařízení/TPM, PF. Interní trenér pro lean projekty. Praxe 5S, VSM,

Osobní profil

Dobré komunikační schopnosti, zvyklý jednat a dosáhnout výsledků. Praxe ve vedení větších týmů.

Profesní dráha, highlights

Projektový manažer, 5 let, strojírenský závod, 300 zaměstnanců. Nastavování a zlepšování procesů LM, standardizace. Vedení Projektového týmu, školení středního managementu, Lean Praktiky, CI workshopy.

Inženýr projektové logistiky, 6 let, automotive, plasty, materiálové toky, layouty. Účast na zavádění kódových čteček, metodická podpora a školení personálu při náběhu projektu. Zavedení Kanbanu, pull levelling,

Team leader, 4 roky, interní logistika, řízení skupiny operátorů, zásobování linek, odvoz HV, sklady, administrativa toku materiálů,

Plynulá angličtina

Ovládá MS Office, MRP

Akční rádius Východní Čechy

Mzdové očekávání 80 000, plus balíček

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.