PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


BNFC-HR Doporučujeme

 
 
V této sekci bychom Vás rádi upozornili na nejzajímavější uchazeče o nejrůznější pracovní pozice, se kterými pracujeme.
Jedná se o modelové příklady pozic.
Pokud máte zájem o jiné typy pozic, neváhejte nás kontaktovat. Denně aktualizujeme množství pozic, stejně tak i kandidátů.
Zaujme-li Vás libovolný z doporučených profilů, s důvěrou se na nás, prosím, obraťte, sdělíme Vám více, eventuelně zprostředkujeme s daným člověkem osobní schůzku.
 
 
 
V naší databázi pro Vás nalezneme například:
 
 
Procesní inženýr s AJ nebo NJ
Inženýr kvality s AJ, NJ nebo FJ
Strojař s AJ nebo NJ
Obchodníci s AJ a/nebo NJ
Nákupčí s AJ nebo NJ
dále technické profese jako jsou:
Mechanici
Mistři
Kvalitáři
Procesní inženýři
Logistikové
Konstruktéři
Údržbáři a obecně manuálně zruční lidé
Seřizovači

Elektrikáři
atd.
Příklad profilu zajímavého uchazeče o zaměstnání:
 
Vedoucí výroby (výborná angličtina)
Muž 33 let, se středoškolským vzděláním SPŠ strojní. Má praxi vedoucího výroby v malé firmě, která se pod jeho vedením úspěšně rozrostla co do počtu zaměstnanců o 50% a nepoměrně více co do obratu. Na tuto pozici se dostal tak říkajíc od píky a to v cizím prostředí – ve Velké Británii. Funkci zastával 7 let. Z rodinných důvodů se vrátil do ČR.
Nabízí kromě své odbornosti, praxe a výborné angličtiny též loajalitu k zaměstnavateli, kterou vyžaduje též od svých podřízených, a pro kterou si ho mimo jiné cenil dosavadní zaměstnavatel, jak je patrné z referenčního dopisu, který je k dispozici.
Akční rádius Středočeský kraj vč. Prahy
Finanční požadavky 35 000 + dle lokality
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.
 

Obsluha CNC strojů – laser a ohraňovací lisy
Kandidát, 30 let, získal řadu pracovních zkušeností v oblasti výroby (strojírenství). Po vyučení klempířem pro strojírenskou výrobu se ihned vrhnul na pracovní trh, kde začal pracovat s CNC stroji. Za svoji praxi získal především znalosti v obsluze CNC strojů - laseru a ohraňovacího lisu.

Práce ve strojírenství ho baví, je výrazný technický typ. Na strojích CNC laser a ohraňovací lis se cítí subjektivně nejsilněji a rozhodně by zde měl co nabídnout. Z poslední společnosti odešel z finančního důvodu. Práce ho velmi baví, rád však pro sebe vidí progres, postup. Ten mu ve stávající společnosti rovněž chyběl. Pokud by byla firma ochotna zúročit jeho zkušenosti a nabídnout mu perspektivu, je ochoten začít i na nižší mzdě.

Jedná se o velmi kvalitního a kvalifikovaného kandidáta, s více než 10 ti letou zkušeností v oblasti strojírenství. Je spolehlivý, komunikativní, rozumný, manuálně zručný a flexibilní.

V současné době se rozhlíží po další perspektivní pracovní příležitosti, kde by opět mohl získat nové a rozšířit své dosavadní profesní znalosti a dovednosti.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: 28.000 Kč (dle dohody)

Akční rádius: Olomoucko
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

Vedoucí nákupu, Technický pracovník, Disponent s aktivní NJ a AJ

Jedná se seriózního a příjemného muže, navíc velmi komunikativního a pozitivně laděného, který plynně komunikuje v Německém jazyce. Ve věku 37 let dosáhl řadu profesních úspěchů a to především v oblasti nákupu.

Po vystudování ekonomické školy nastoupil do firmy zabývající se výrobou nábytku na pozici referenta nákupu, kde získal nejen velmi zajímavé pracovní zkušenosti, ale především prohloubil svoje znalosti v německém jazyce při jeho denním využití. V návaznosti na tyhle zkušenosti začal pracovat ve společnosti orientující se na strojírenskou výrobu, kde nastoupil jako vedoucí nákupu. Po nějaké době se objevila nabídka v elektro oboru, kde začal pracovat jako referent, staral se o zakázky, navazoval kontakty v Rakousku a hledal nové odběratele. Následovala další velmi zajímavá zkušenost a to v oboru výroby, kde se opět specializoval na nákup a komunikaci v německém jazyce. Avšak největší zkušenosti získal ve firmě vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu, kde působil jako vedoucí materiálového hospodářství.

Kandidát vystudoval Vyšší odbornou školu ekonomického zaměření, plynule hovoří německy i anglicky. Nadstandardně ovládá výpočetní techniku, kancelářské aplikace, systémy Mapics a Navision, vyzná se v oblasti nákupu a navíc se vyznačuje velmi dobrými komunikačními schopnostmi, samozřejmostí je řidičský průkaz.

Jedná se o velmi silného kandidáta, se sklony k workholismu, má smysl pro preciznost. Subjektivně se nejlépe cítí v oblasti negociace a nákupu.

Rád by se uplatnil především v oblasti nákupu či logistiky.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: dle dohody

Akční rádius: Vyškovsko a okolí
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

Inženýrka kvality, Junior projekt manažer, Technická asistentka/tlumočnice s aktivní NJ

Následně si našla práci v mezinárodně působící společnosti v oblasti strojírenství, kde začínala na pozici tlumočnice/technické asistentky, kdy její hlavní náplň práce sestávala z tlumočení při auditech, tudíž získala i zkušenosti s normami ISO. Po zapracování se posunula dále na pozici projektového manažera, kde se aktivně zapojila do stěhování výroby do Uničova, řešila dokumentace, předávala výrobu, zabývala se školením pracovníků a koordinovala projekty. Na této pozici pracovala dva roky, následně se z důvodu reorganizace dostala na pozici asistentky technického oddělení, kde se zabývala různými analýzami.

Po těchto zkušenostech přešla do jiné společnosti, zabývající se výrobou plastikářských komponentů do automobilového průmyslu, kde nyní pracuje na pozici inženýra kvality. Zabývá se především zákaznickou kvalitu, přebírá projekty od kolegů a má na starost výrobu, koordinaci dokumentů a kontroluje plány.

Jedná se o velmi příjemnou, komunikativní a profesionálně působící dámu, která plynně hovoří německy, ovládá základy problematiky ISO TS, nadstandardně používá MS Office, SAP a navíc absolvovala řadu kurzů na téma nástroje řízení kvality, asertivní komunikace, Lean management, strategie a vyjednávání, projektové řízení a jiné.

V současnosti hledá novou výzvu v oblasti kvality.

Finanční požadavky: +35.000 Kč

Akční rádius: Olomoucko a okolí

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.