Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Vážení obchodní přátelé,

Do konce roku mnoho nezbývá, máme tu znovu advent a vyhlížíme rok 2018. Vy jistě plánujete výrobní kapacity, prodeje a hospodářské výsledky a určitě i s tím související personální stavy pro příští rok. V tom se snažíme Vám již řadu let pomáhat vyhledáváním a prověřováním vhodných kandidátů na nejrůznější pracovní pozice. Neposíláme Vám stohy životopisů lidí, kteří u nás podstoupí prefabrikovaný krátký pohovor - nabízíme pouze kandidáty, které zevrubně prověříme a kteří nás zaujmou natolik, že bychom je sami zaměstnali. Takoví jsou i níže uvedení lidé - nabízejí profesní kvalitu, zdravou osobnost a vysokou motivaci.  Samozřejmě jsme připraveni pomoci Vám v hledání i jiných kandidátů na pracovní pozice, které potřebujete obsadit.

Nenaleznete-li toho pravého, řekněte nám to, pomůžeme Vám ve Vašem hledání.

Přeji Vám příjemné čtení,Pavel Slezáček

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Vedoucí výroby, AJ, RJ, NJ

SŠ, 54 let, velmi zkušený uchazeč v oblasti managementu výroby, a v oblasti plastů – lisování, vstřikování v automotive. Má praxi z výrobních firem, kde se vypracoval do managerských pozic.

 AJ denní používání, dále RJ  a NJ středně pokročilá

- finanční očekávání cca 70Tis

akční rádius: celá ČR

pokud vás uchazeč zaujal, kontaktujte prosím Pražskou pobočku BNFC na e-mail: mvokounova@bnfc.cz, pokud hledáte někoho jiného, kontaktujte nás také

Vedoucí výroby, technolog s AJ

VŠ, 35 let s praxí v chemickém provozu a s velmi dobrou znalostí AJ hledá nové výzvy.

Ze své pozice spolupracoval se všemi odděleními napříč společností, podílel se i na marketingových plánech a náborech nových spolupracovníků.

Akční rádius:. Praha a středočeský kraj

Nástup možný po dohodě

pokud vás uchazeč zaujal, kontaktujte prosím Pražskou pobočku BNFC na e-mail: mvokounova@bnfc.cz, pokud hledáte někoho jiného, kontaktujte nás také

Technolog vstřikování plastů

SŠ, 30 let, s velkou praxí z výrobních firem na pozicích team leader, nebo supervizor v odděleních vstřikování plastů by se rád relokoval ze Slovenska do České republiky

má praxi s každodenním zabezpečením plynulého chodu směny, vedení techniků a operátorů, zabezpečení a zvyšování efektivity výoby a kvality, a tvorbu pracovních postupů

Angličtina: mírně pokročilý

Ředitel nákupu, Project manager s AJ

40 let, VŠ ČVUT fakulta strojní se zaměřením na ekonomiku a řízení podniku, s více než 13-ti letou praxí ve vedoucích pozicích především z výrobních firem, zkušenosti zejména z oblastí řízení nákupu, logistiky a projektového managementu, s velmi dobrými komunikačními, prezentačními a vyjednávacími schopnostmi.  AJ slovem i písmem, se zkušenostmi vyjednávání a uzavírání smluv v AJ.

RJ na základní/začátečnické úrovni. 

Další kandidáti

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů. S případnými dotazy se obracejte na Váš kontakt v pražské kanceláři.

Dobře propracovaný popis pracovní pozice – základní stavební kámen HR?

V rámci personálních organizačních auditů se málokdy setkávám s velmi dobře propracovanými popisy pracovních pozic. Většinou jde o ne příliš aktuální popisy nebo popisy pracovní náplně, které si jako úkol zpracovali sami zaměstnanci. Další praktická zkušenost z ledna 2016, kdy jsme zpracovávali cca 250 pracovních náplní, pro společnost, která sloučila dva závody, mě přiměla k napsání tohoto příspěvku. Více zde.

Novinky

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Agentury pomáhají řešit nedostatek lidí.
více zde >

Firmy se mohou snáze zbavit „flákačů“
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

 

 

3 největší chyby při sestavování personální inzerce

Napsat účinný personální inzerát není o nic menší „věda“, než napsat ten marketingový, který má přivést nové zákazníky. Už dávno nestačí vyplnit kolonky „nabízíme“ a „požadujeme“. Kandidáti se dnes tolik nehrnou a navíc jejich kvalita často není zrovna oslnivá. Jak tedy ovlivnit množství, ale také kvalitu kandidátů? Více zde.

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

 

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

    Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: