PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


Další kandidáti

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů. S případnými dotazy se obracejte na Váš kontakt v pražské kanceláři.

Obchodně technický manažer (vynikající AJ)

Ovládá práci s technickou dokumentací v oblasti strojírenství a stavebnictví, internetové technologie, Lotus Notes, základy práce na SQL (SQL Talk). Má přehled v oblasti finančního i managerského účetnictví, výkaznictví a cash flow, orientuje se v právní problematice obchodních společností. Má analytické myšlení a schopnost vidět a řešit problémy v širších souvislostech (ICT, právo, finance, marketing). Zvládá koordinovat práci v týmu odborníků z různých oblastí, je důsledný v plnění pracovních úkolů a má zdravou míru kreativity při hledání nových řešení. V souvislosti s plněním pracovních úkolů se pohyboval i na zahraničních trzích, kde vyhledával nové obchodní příležitosti nebo prosazoval zájmy společnosti.Je velmi dobře jazykově vybaven, v NJ vedl obchodní jednání.

V rámci dalšího vzdělávání se průběžně věnoval zdokonalování v oblastech, ve kterých se v danou chvíli pohyboval. Zřejmě nejrozsáhlejší a časově nejnáročnější byl čtyřsemestrální kurz pro soudní znalce v oblasti ekonomika, který organizoval Institut oceňování majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze. Během celé profesní kariéry průběžně absolvoval vzdělávací kurzy zaměřené na odborné semináře na témata z oblastí managementu, ekonomie a legislativních změn upravujících fungování obchodních společností. Průběžné a celoživotní vzdělávání považuje za nezbytný pilíř dalšího rozvoje osobnosti. Je to jeden z nástrojů, který zajistí znalostní kontinuitu jedince a jeho schopnost se udržet na špičce v dané oblasti.

Středočeský kraj Finanční požadavky 48.000 Kč a více + dle lokality
CV na vyžádání v BNFC Region Praha / Střední Čechy Více informací Mgr. Pavel Slezáček Bénéficielle, s.r.o. tel.: 731 936 453 pslezacek@bnfc.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, OBCHODNÍ MANAŽERKA

Uchazečka je zkušená SŠ, SEŠ. Má mnohaleté prokazatelné vynikající výsledky na obchodních pozicích, kde měla výborné výsledky, ale i manažersko obchodních pozicích ve společnostech, kde řídila i několik desítek zaměstnanců. Jazykově velmi dobře vybavena a to v RJ, AJ. Očekává nový výrazný impuls.

Z oborů dává přednost všeobecnému prodeji. Má zkušenosti s prodejem potravin, kosmetiky a drogistického zboží. Také má zkušenosti s obchodem s realitami. Komunikativní a energický člověk, se smyslem pro humor, přitom spolehlivý a loajální. Jedná se klidného, vyrovnaného a cílevědomého člověka, který má obchodní myšlení. Je schopná komunikátorka, který se opírá o fakta a argumenty. Velmi ráda pracuje s lidmi, navazuje kontakty. Chce být potřebná a užitečná.Tento člověk je vstřícný a nápomocný a dokáže přátelsky a rozumně uklidnit antagonistické situace.

ŘP skupiny B Akční rádius Střední Čechy, Finanční požadavky 30.000 Kč + dle lokality, CV na vyžádání v BNFC Více informací Mgr. Pavel Slezáček Bénéficielle, s.r.o. tel.: 731 936 453 pslezacek@bnfc.cz

HR SPECIALISTKA / ADMINISTRATIVNÍ MANAŽER (aktivní AJ)

Kandidátka, 30 let, VŠ, je pozitivní, usměvavá, otevřená, milá, aktivní a komunikativní mladá dáma, která může nabídnout zkušenosti jak z oblasti interní personalistiky u významné společnosti, tak z pozice HR konsultanta personálně-poradenské společnosti, zabývající se přímým vyhledáváním kandidátů na specifické pozice.
Je to živá, bystrá, energická žena, která se umí velmi dobře a účelně dotazovat, má vše v hlavě velmi dobře srovnané, je věcná a logická. Hledá podobné pracovní uplatnění, odpovídající jejím předchozím zkušenostem. Nabízí schopnost kumulace více rolí, bezkonfliktnost, obětavost, pracovní nadšení, spolehlivost a loajalitu.

Akční rádius: preferovaně Praha a okolí
Finanční požadavky: 25-30.000 + (dle lokality a individuálních podmínek)

CV na vyžádání v BNFC
Region Praha / Střední Čechy
K dispozici dle dohody, platová indikace 30k+.
Více informací Vám podá Váš regionální manažer:
Mgr. Pavel Slezáček
Senior Partner
Bénéficielle, s.r.o.
U Továren 256/14
Praha 10; Hostivař
102 00 Praha
Česká republika
pslezacek@bnfc.cz
tel: +420 222 36 24 39
mobil: +420 731 936 453
Skype name: Slezacek.Pavel
www.bnfc.cz

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.