Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Vážení obchodní partneři,

přinášíme Vám touto cestou opět několik zajímavých informací, tipů, rad a v neposlední řadě i kandidátů na rozmanité pozice, s nimiž jsme měli možnost osobně hovořit.

Naše mise je pomáhat partnerům s efektivním řešením personálních potřeb. Vyhledáme a doporučíme Vám vysoce spolehlivé, kompetentní a motivované pracovníky, kteří mají vůli se stát platnými členy Vašich pracovních týmů. Svým angažovaným přístupem přispívají k Vašemu dalšímu rozvoji a prosperitě. Naším cílem je poskytnout Vám řadu kvalitních služeb, které jsou založeny na vzájemném porozumění, důvěře, spolehlivosti a flexibilitě.

Přejeme Vám příjemné čtení.

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

ŠPIČKOVÁ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, ( AJ a NJ mluvený i psaný)

Kandidátka, 30 let, VŠ, je pozitivní, usměvavá, otevřená, milá, aktivní a komunikativní žena, která může nabídnout zkušenosti z oblasti interní personalistiky, účetnictví a GA.

Projektový manažer / obchodní ředitel (Vynikající AJ)

VŠ strojní fakulta ZČU, 45 letý zkušený manažer v oblasti marketingu a obchodu. V současné době vykonává pozici projektového manažera s odpovědností za vybudování nové infrastruktury vztahů s klíčovými zákazníky, analýzy a vytvoření plánu na získání a nárůstu obchodních výsledků. V předchozí pozici měl odpovědnost za vytvoření a implementaci systému CRM včetně školení a vedení obchodního týmu za účelem dosažení obchodních cílů.

Manažer logistiky (vynikající NJ)

Zkušená manažerka ve věku 30 let, absolventka ekonomie na obchodní akademii a roční stáže v Německu ve společnosti automotive. V současné době vykonává pozici supervizora týmu logistiky v mateřské společnosti v Německu. Zde má odpovědnost za tým logistiků a zaškolování nových pracovníků na veškeré logistické procesy.

Kompetenční modely – skutečně jim zvoní hrana?

Co je Kompetenční model?
Kompetenční model popisuje všechny kompetence, tedy vlastnosti, kvalifikaci, zkušenosti, znalosti, schopnosti, dovednosti a osobnostní charakteristiky, které jsou potřebné k efektivnímu plnění úkolů a celkovému úspěchu organizace. Více zde.

Novinky

Na co si dát pozor při spolupráci s agenturou práce po novele zákona o zaměstnanosti
více zde >

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Kde a jak začít s rozvojem našich zaměstnanců?
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

 

 

Jak se změní nábor do deseti let?

Jak bude vypadat nábor zaměstnanců kolem roku 2020-2025? Shrnutí Vám nabízíme v 10 bodech.

1. Řízení talentů se stane obchodní strategií

Manažeři budou hodnoceni podle toho, jak dobré lidi si vybírají.

2. Z popisů práce zmizí dovednosti, vzdělání a zkušenosti

Tato kritéria nepředvídají pracovní výkonnost. Zásadní budou schopnosti a motivace potenciálních zaměstnanců.

Více zde.

 

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Naše společnost Vám nabízí jedinečnou možnost posouzení úrovně a kvality vašeho webového řešení. Přemýšlíte-li jen trochu nad úrovní vaší prezentace, neváhejte a kontaktujte naše konzultanty. Naše řešení, zahrnuje kompletní servis v oblasti grafických služeb, nasazení intranetových či internetových CMS systémů až po realizaci internetových obchodů. To vše doplňuje naše aktivní politika školení a podpory.

Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: