PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Projektový manažer / obchodní ředitel (Vynikající AJ)

VŠ strojní fakulta ZČU, 45 letý zkušený manažer v oblasti marketingu a obchodu. V současné době vykonává pozici projektového manažera s odpovědností za vybudování nové infrastruktury vztahů s klíčovými zákazníky, analýzy a vytvoření plánu na získání a nárůstu obchodních výsledků. V předchozí pozici měl odpovědnost za vytvoření a implementaci systému CRM včetně školení a vedení obchodního týmu za účelem dosažení obchodních cílů.

V letech 2006 – 2008 vykonával pozici obchodního ředitele ve společnosti zabývající se potravinářskou výrobou. Zde úspěšně restrukturalizoval obchodní tým a všechny distribuční kanály. Podílel se výběru a implementaci nového informačního systému pro všechna oddělení, zejména modulů na podporu obchodu a logistiky. Plánoval a odpovídal za harmonogram zásob v závislosti na plnění výrobních a prodejních plánů a odpovídal za identifikaci a následnou realizaci nových obchodních příležitostí.

V letech 2003 – 2006 vykonával pozici výkonného ředitele v distributorské společnosti holdingového typu. Při výkonu této pozice měl odpovědnost za řízení všech podnikových procesů a restrukturalizaci skladového systému, celé logistiky a zakázkového procesu. Podílel se na kompletním vybudování struktury vyššího a středního managementu včetně personálního řízení. Měl výrazný úspěch při zavedení nového marketingového řízení společnosti, controlingu obchodního oddělení a nového systému CRM.

Mezi jeho výrazné přednosti patří zkušenosti a dovednosti v oblasti řízení projektů, rozvoje firem a rozvoje podnikových procesů. Disponuje hlubokými znalostmi v oblasti ekonomiky, účetnictví a daní, stejně jako zkušenostmi s dopravní a skladovou logistikou.

Při výkonu předcházejících pozic komunikoval se zákazníky i mateřskou společností v anglickém jazyce.

Vzhledem k rozsáhlé zkušenosti s řízením společnosti vidí své uplatnění a přínos pro společnost s potřebou silného managementu rozvoje, nebo ve společnosti stojící před rozsáhlými změnami nebo v konsolidaci.

ŘP: skupina B

Akční rádius: celá ČR

Finanční požadavky: podle pozice a při osobním jednání

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.