PRODUKTY:

Řekli o nás...

Air Technology, s.r.o.

Díky spolupráci s Bénéficielle mnohem efektivněji rozvíjíme náš tým spolupracovníků a to jak v oblasti obchodní , tak projektové či realizační.
Ing. Petr Polách, MBA, Business development manager


ŠPIČKOVÁ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, ( AJ a NJ mluvený i psaný)

Kandidátka, 30 let, VŠ, je pozitivní, usměvavá, otevřená, milá, aktivní a komunikativní žena, která může nabídnout zkušenosti z oblasti interní personalistiky, účetnictví a GA.

V počátcích své profesní dráhy působila jako PE asistent u korejského výrobce elektroniky. Rok vykonávala výkonnou asistentku ředitele obchodní společnosti, kde měla odpovědnost za personální agendu, účetní a správní agendu a administrativní zajištění chodu firmy. Poslední tři roky vykonává pozici GA administrátorku ve velké logistické společnosti. Zde má odpovědnost za celkovou personální agendu, správu budov, bezpečnost práce a administrativu. Při výkonu pozice HR obsáhla veškerou agendu od úvodního předvýběru vhodných uchazečů, po pohovory s kandidáty, testování uchazečů, prezentaci vybraných kandidátů vedení společnosti, pravidelnou práci a komunikaci s klienty.

Kandidátka hledá podobné pracovní uplatnění, odpovídající jejím předchozím zkušenostem. Ovládá anglický a německý jazyk, SAP a podpůrné logistické ERP. Nabízí schopnost kumulace více funkcí, bezkonfliktnost, obětavost, pracovní nadšení, spolehlivost a loajalitu.

ŘP: skupina B

Akční rádius: České Budějovice + 20 km

Finanční požadavky: 25 000,-

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že :

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Nemám čas!
„Nestíhám“ je v podnicích tak častá mantra, že už se nad ní téměř nikdo nepozastaví. Jestliže manažer nemá čas, co potom jeho lidé? Buď není schopen delegovat, má problémy se sebe-organizací a nebo není schopen zajistit posily pro přetížený tým. Selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...