PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Manažer logistiky (vynikající NJ)

Zkušená manažerka ve věku 30 let, absolventka ekonomie na obchodní akademii a roční stáže v Německu ve společnosti automotive. V současné době vykonává pozici supervizora týmu logistiky v mateřské společnosti v Německu. Zde má odpovědnost za tým logistiků a zaškolování nových pracovníků na veškeré logistické procesy.

Po ukončení studia nastoupila jako plánovač výroby, kde měla nastarosti zpracování technické dokumentace a plánování přímé výroby, včetně vedení kolektivu projektových techniků. V letech 2007 - 2010 vykonával pozici ekonomky logistiky ve společnosti na dodávky komponentů pro automobilový průmysl. Podílela se na zavádění projektů Dnox a na realizaci štíhlé výroby, včetně plánování a realizace změn podle požadavků zákazníků. Dva roky vykonávala pozici vedoucího logistiky ve společnosti na výrobu dodávek pro automobilový průmysl. Při výkonu této pozice zaváděla systém Proalpha do výroby, podílela se na plánování a optimalizaci výrobních a logistických procesů.

Tato pracovitá, odpovědná a cílevědomá uchazečka má praxi v oblasti logistiky, skladového hospodářství, zkušenosti z nákupu materiálu a praxi ve vedení kolektivů zaměstnanců. Hledá uplatnění na pozici manažera logistiky. Velmi dobře ovládá německý jazyk, má zkušenosti ze zahraničí a má řadu doporučení.

ŘP: skupina B

Akční rádius: Jihočeký kraj

Finanční požadavky: 40 000,- Kč

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...