PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


HR Manager AJ

VŠ, s dlouholetou praxí na pozici HR managera a konzultanta ve výrobních firmách hledá uplatnění nejlépe v Praze, nebo středočeském kraji.

Má odpovídající praxi, mohla by ihned po nástupu naskočit do procesu, bez zaškolování
běžná HR práce + certifikace, dokumentace, více propracovaný systém, cíle plnění na daný rok, 13/14 mzdy, docházkový systém na čipy + výdej potravin + výdej ochranných pomůcek, nepřetržitý směnný provoz, výměna skříněk, pracovní úrazy, kontroly z inspekce, vedla tříčlenný tým, personalistky, sklad – velká fluktuace, firemní akce pro zaměstnance...
komunikace s centrálou v Německu

Finanční ohodnocení: cca 60tis
Nástup možný ihned
Akční rádius: Praha a středočeský kraj

V případě, že Vás kandidát o zaměstnání zaujal, kontaktujte prosím Pražskou kancelář Beneficielle s.r.o. Pošleme Vám jeho CV a záznam z pohovoru.
Potřebujete konzultaci k personální politice, k procesnímu řízení?
Máte-li potřebu obsazení jiné pozice? Oslovte nás, prosím, rádi Vám doporučíme jiného kandidáta za naší databáze.

Kontakt BNFC:
Pražská kancelář
Mgr. Pavel Slezáček
Senior Partner BNFC
pslezacek@bnfc.cz
+420 731 936 453

 

 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...