PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Manažerka kvality s AJ

Kandidátka, 47 let, působí velice profesionálně, sympaticky a příjemně, dokáže srozumitelně hovořit o svých zkušenostech.

Zkušenosti získala v předchozím zaměstnání, kde pracovala téměř 14 let. Jedná se o výrobní firmu zaměřenou na kotle a vzduchotechniku. Paní pracovala na pozici Manažerky kvality. Měla na starost vedení pracovníků a to v počtu 30 (jednalo se o přímé vedení). Dále řídila/vedla až 800 zaměstnanců. Jejím úkolem bylo také plánování a zajištění výroby. Klíčovou činností byla odpovědnost za kvalitu. Za svoji praxi získala různé zkušenosti (vypracovávala 8D reporty i pracovala s nástrojem kvality – FMEA). Systém ISO TS neměli certifikované, ostatní ISA měli. Také měla na starost zavádění různých systémů, proto velmi dobře zná práci těchto systémů. Součástí práce byly audity (interní, zákaznické). Také řešila BOZP a různé technické kontroly. Důležitou částí její práce bylo jednání s úřady (havarijní zákony, integrované povolení a jiné).

Angličtinu ovládá na úrovni B1 – musela by se rozmluvit.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: +40.000 Kč

Akční rádius: Moravskoslezský kraj

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že :

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Nemám čas!
„Nestíhám“ je v podnicích tak častá mantra, že už se nad ní téměř nikdo nepozastaví. Jestliže manažer nemá čas, co potom jeho lidé? Buď není schopen delegovat, má problémy se sebe-organizací a nebo není schopen zajistit posily pro přetížený tým. Selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...