PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


Obráběč kovů, operátor výroby

Kandidát i přes svůj velmi mladý věk, 24 let, nasbíral řadu zkušeností a hlavně znalostí ze světa výroby a strojírenství. Na začátku své profesní dráhy vystudoval střední školu se zaměřením na elektronické počítačové systémy. Dále následoval kurz na programování CNC strojů, který úspěšně absolvoval a tím získal osvědčení.

Hned po škole si našel zaměstnání v oboru výroby/strojírenství a začal pracovat jako operátor výroby, kde získal řadu zkušeností, které následně uplatnil v dalším pracovním zařazení. Zabýval se sériovou výrobou z kovu, kde měl na starost obráběcí linku a obsluhoval CNC stroje na obráběcím centru a soustruzích. Také samozřejmě vyměňoval obrobky nástroje. Ty následně měřil a upravoval, prováděl také finální kontrolu a pravidelnou údržbu strojů. Dále pracoval na montážní lince, kde plnil kompresory olejem, vážil finální výrobky, prováděl running testy a kontrolu balení výrobků. V další společnosti v témže oboru opět pracoval na pozici operátora výroby, kde zastával sériovou a kusovou výrobu z plastů, obsluhoval CNC stroje, vyměňoval výrobky z plastů a následně dané plasty tvaroval. V současné chvíli pracuje již jako Obráběč CNC a to přímo v kusové výrobě z kovu. Jeho náplní je práce na dvou frézkách, kde tvoří jednoduché programy dle technických výkresů, upravuje program, vyměňuje a nastavuje nástroje, upíná výroby, nastavuje offsety, provádí finální kontrolu a pravidelnou údržbu strojů.

Jedná se o příjemného, komunikativního mladého muže, který ovládá základy anglického jazyka. Cizí mu není ani MS Office, kde ovládá excel, word, outlook a jiné. Dále má základní znalosti v oblasti systémů Unix a Linux, AutoCad a SolidWorks.

Kandidát si hledá nové uplatnění a to především z důvodu lokality, protože by rád pracoval přímo v Brně, také by velmi rád rozvíjel dále svoje dovednosti a rozšířil stávající znalosti v daném oboru.

Jedná se o velmi silného kandidáta, má smysl pro preciznost, pozitivně laděný a energetický člověk.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: 25.000 Kč

Akční rádius: Brno

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.