PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


BNFC - Educate

Podnikatelské paradigma 21.století, století informační revoluce, století globalizace a hospodářských zvratů světových rozměrů, je založeno na informacích, znalostech a jejich úspěšné obchodní realizaci.
Společnost Bénéficielle, s.r.o. Vám, jako jeden z mála subjektů pohybujících se na českém trhu se vzděláním, může nabídnout komplexní program vzdělávání zaměřený na všechny klíčové manažerské a realizační procesy obchodní společnosti. Naše vzdělávání není instantní hotový produkt, který si u nás na polici můžete vybrat a zamíchat ho mezi Vaše zaměstnance. Školení vytváříme na míru Vaší momentální situaci a potřebě. Školení pro Vás společnost Bénéficielle, s.r.o. připraví na základě krátkého auditu a bezplatné analýzy aktuálních i dlouhodobých potřeb. Níže uvedené tematické okruhy slouží jen pro první přiblížení možných oblastí, ve kterých jsme připraveni zvýšit kvalifikaci Vašich zaměstnanců.


Individuální profesní dovednosti – time management, multitasking, jednání a dosažení rozhodnutí …
Měkké manažerské dovednosti – tvorba a rozvoj týmu, kultura obchodní společnosti, komunikace, delegování, coaching, vedení lidí.
Firemní synergie – komunikace, budování důvěry, systémy hodnocení a odměňování, one goal team.
Obchodní činnosti – akvizice nových zákazníků, zefektivnění obchodu, obchodní techniky a metodiky.
Výrobní procesy – aktivizace realizačních týmů s cílem „objevit“, přijmout a implementovat principy efektivního využívání zdrojů a prevence neshod.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...