PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


CNC programátor, CMM inspektor, CNC operátor, operátor vstřikovacích strojů s aktivní AJ

Kandidát, 37 let, nasbíral letitou praxi a to především v oboru výroby a strojírenství. Svoji profesní dráhu začal budovat ihned po studiích, kde získal znalosti ve vazbě na CNC programování. Následně se věnoval i studiu elektrických instalací. Poté se rozhodl dále své vzdělání prohlubovat a to v zahraničí, ve Velké Britániei Jednalo se o fakultu engineeringu, leteckého a automobilového průmyslu. 

Po úspěšném dokončení studiích se začal věnovat svému oboru a to jako operátor vstřikovacích strojů. Následně k tomu ještě připojil kontrolu kvality v oblasti vstřikování plastů. Po několikaleté praxi se rozhodl pro změnu a stal se z něj externí pracovník pro odblokování chladících věží v elektrárnách. Dále následovaly zkušenosti z oblasti elektrické instalace, kde pracoval jako elektrikář. Poté se rozhodl opět pro změnu a stal se z něj operátor CNC strojů – fréza a NC stroje. Tyto znalosti dále rozšiřoval jako CMM Inspektor, kde připravoval a kontroloval koncové produkty pro letecký průmysl s použitím CMM. V posledním zaměstnání se opět věnoval CNC programování a nastavení fréz, včetně kontroly kvality s podílením se na vývoji nových výrobků.

Kandidát plynně hovoří anglicky a to především díky pracovnímu působení v zahraničí. Navíc standardně ovládá balíček kancelářských aplikací, samozřejmostí je řidičský průkaz.

Také má již za sebou řadu velmi zajímavých kurzů a to například školení na Siemens, elektrické instalace, bezpečnost či plastické vstřikování.                                           

V současné době hledá novou výzvu a postup (finanční i profesní).

ŘP sk. B 

Finanční požadavky:  dle dohody

Akční rádius: Přerovsko a okolí

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta. 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...