PRODUKTY:

Řekli o nás...

Air Technology, s.r.o.

Díky spolupráci s Bénéficielle mnohem efektivněji rozvíjíme náš tým spolupracovníků a to jak v oblasti obchodní , tak projektové či realizační.
Ing. Petr Polách, MBA, Business development manager


CNC programátor, CMM inspektor, CNC operátor, operátor vstřikovacích strojů s aktivní AJ

Kandidát, 37 let, nasbíral letitou praxi a to především v oboru výroby a strojírenství. Svoji profesní dráhu začal budovat ihned po studiích, kde získal znalosti ve vazbě na CNC programování. Následně se věnoval i studiu elektrických instalací. Poté se rozhodl dále své vzdělání prohlubovat a to v zahraničí, ve Velké Britániei Jednalo se o fakultu engineeringu, leteckého a automobilového průmyslu. 

Po úspěšném dokončení studiích se začal věnovat svému oboru a to jako operátor vstřikovacích strojů. Následně k tomu ještě připojil kontrolu kvality v oblasti vstřikování plastů. Po několikaleté praxi se rozhodl pro změnu a stal se z něj externí pracovník pro odblokování chladících věží v elektrárnách. Dále následovaly zkušenosti z oblasti elektrické instalace, kde pracoval jako elektrikář. Poté se rozhodl opět pro změnu a stal se z něj operátor CNC strojů – fréza a NC stroje. Tyto znalosti dále rozšiřoval jako CMM Inspektor, kde připravoval a kontroloval koncové produkty pro letecký průmysl s použitím CMM. V posledním zaměstnání se opět věnoval CNC programování a nastavení fréz, včetně kontroly kvality s podílením se na vývoji nových výrobků.

Kandidát plynně hovoří anglicky a to především díky pracovnímu působení v zahraničí. Navíc standardně ovládá balíček kancelářských aplikací, samozřejmostí je řidičský průkaz.

Také má již za sebou řadu velmi zajímavých kurzů a to například školení na Siemens, elektrické instalace, bezpečnost či plastické vstřikování.                                           

V současné době hledá novou výzvu a postup (finanční i profesní).

ŘP sk. B 

Finanční požadavky:  dle dohody

Akční rádius: Přerovsko a okolí

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta. 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.