PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


HR Manager (NJ či AJ)

Pro významného klienta, který je systémovým dodavatelem dílů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kanidáty, kteří budou splňovat následující:

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na podobné vedoucí pozici, optimálně ve výrobní/automotive společnosti
- výborná komunikativní znalost AJ nebo NJ (písemná a mluvená forma) je nutností (komunikace s metodickými vedoucími na německé centrále)
- velmi dobrá znalost zákoníku práce a jeho využití v praxi
- komplexní přehled ve všech personálních procesech (nábor a výběr uchazečů, strategické plánování viz výše, politika odměňování, rozvoj, personální controlling)
- výhodou zkušenost s agenturním zaměstnáváním
- osobnostně dynamická, vůdčí osobnost s potřebnou dávkou asertivity, umění vyjednávat, dobré manažerské schopností pro práci s podřízenými, schopnost vést a motivovat

Pracovní náplň

- vedení týmu (mzdová účtárna, personalistika, školící centrum), celkem 11 podřízených
- řízení všech HR strategických aktivit spojených s chodem oddělení/závodu
- plánování personálního rozpočtu
- řízení agentur práce (smluvní podmínky, hodnocení výkonu dodavatele, na základě podkladů z Výroby zodpovědnost za zajištění agenturního + kmenového personálu)
- plánování rozpočtu pro vzdělávání, řízení rozvojových aktivit pro zaměstnance, odpovědnost za dodržování budgetu
- úzká spolupráce s top managementem společnosti, role HR Business Partnera z pohledu strategických potřeb (zajištění koučování - managementu, výkonnostní politika, organizační změny/plánování, pracovně právní poradenství)
- reporting řediteli závodu (disciplinární řízení, pozn. jedná se o vysoce odbornou, poradenskou/konzultační roli) a dále Vedoucí HR CZ/SK/PL (metodické řízení)
- řízení strategie náboru na top managerské a TH specializované pozice (spolupráce s personálními agenturami, headhuntery, řízení a vlastní realizace procesu)
- HR marketing, kampaně, PR
- úzká spolupráce s ostatními pobočkami v ČR ( a dále Sk/Pl) v oblasti zajištění jednotné HR politiky
- odpovědnost za zajištění a dodržování všech HE aspektů z pohledu zákaznických norem a požadavků z auditu

Nabídka

- zázemí stabilní mezinárodní firmy
- atraktivní finanční ohodnocení plus motivační manažerský balíček benefitů
- služební automobil i k soukromému využití (hrazené jízdy do zaměstnání)
- 5 týdnů dovolené
- 13. mzdu
- kvartální prémie
- věrnostní prémie
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování ve firemní jídelně
- podporu jazykového a dalšího vzdělávání
- zvýhodněné mobilní tarify
- perspektivu dlouhodobé spolupráce

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis pomocí odpovědního formuláře nebo na mail: petra.ingrova@bnfc.cz ve formátu MS Word či PDF.

Každý uchazeč bude informován nejpozději do 10ti dní od obdržení CV o výsledku.  Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...