PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Inženýrka kvality, Junior projekt manažer, Technická asistentka/tlumočnice s aktivní NJ

Kandidátka, 29 let, získala řadu zajímavých a hlavně odborných zkušeností, znalostí a dovedností. Svoji kariéru započala vystudováním VŠ se zaměřením na německou filozofii.

Následně si našla práci v mezinárodně působící společnosti v oblasti strojírenství, kde začínala na pozici tlumočnice/technické asistentky, kdy její hlavní náplň práce sestávala z tlumočení při auditech, tudíž získala i zkušenosti s normami ISO. Po zapracování se posunula dále na pozici projektového manažera, kde se aktivně zapojila do stěhování výroby do Uničova, řešila dokumentace, předávala výrobu, zabývala se školením pracovníků a koordinovala projekty. Na této pozici pracovala dva roky, následně se z důvodu reorganizace dostala na pozici asistentky technického oddělení, kde se zabývala různými analýzami.

Po těchto zkušenostech přešla do jiné společnosti, zabývající se výrobou plastikářských komponentů do automobilového průmyslu, kde nyní pracuje na pozici inženýra kvality. Zabývá se především zákaznickou kvalitu, přebírá projekty od kolegů a má na starost výrobu, koordinaci dokumentů a kontroluje plány.

Jedná se o velmi příjemnou, komunikativní a profesionálně působící dámu, která plynně hovoří německy, ovládá základy problematiky ISO TS, nadstandardně používá MS Office, SAP a navíc absolvovala řadu kurzů na téma nástroje řízení kvality, asertivní komunikace, Lean management, strategie a vyjednávání, projektové řízení a jiné.

V současnosti hledá novou výzvu v oblasti kvality.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: +35.000 Kč

Akční rádius: Olomoucko a okolí

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.