PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Konstruktér – strojař (velmi dobrá angličtina)

30letý VŠ strojního zaměření s velmi dobrou angličtinou a 10letou praxí na pozici konstruktéra. Již během studia na VŠ pracoval v konstrukci speciálních přepravních kontejnerů, kde působí dodnes, samostatně konstruuje, vede projekty..

Kromě teoretických předpokladů je i extrémně manuálně zručný, jeho koníčkem jsou motocykly, které si sám servisuje a upravuje, umí zkonstruovat a na 3D tiskárně vyrobit prototypy dílů, jednotlivé díly testovat a dále upravovat, neštítí se fyzické práce.

Profesně pracuje zejména v programu Creo 5, ale umí i další (Pro/ENGINEER Wildfire 4.0, Inventor, Solid edge, Solid works…).

Osobnostně je komunikativní, s pozitivním přístupem k práci, je samostatný, ale velmi dobře působí i v týmu, je přátelský, sportovní typ. Je svobodný, bez závazků, časově flexibilní.

Z důvodu stěhování do regionu hledá perspektivní, ideálně tvůrčí uplatnění v oboru.

ŘP: B

Akční rádius: UL + 30 minut autem

Mzdové očekávání: 45 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.