PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Kontrolor kvality/výroby

Kandidát, 29 let, působí v automotive již 6 let a rád by se dál profesně vzdělával a získal další zkušenosti. Jiné zaměstnání si hledá z důvodu ztráty motivace – dle jeho názoru má přednost výroba před kvalitou a on tím postrádá smysl své práce.

AJ ovládá na základní úrovni – díky velmi časté účasti na auditech měl možnost angličtinu slyšet, tudíž jí rozumí, ale má menší zásobu – dokáže se vyjádřit v jednoduchých, krátkých větách. Kdyby měl možnost se zdokonalit – určitě by to uvítal.

Chce si najít práci takovou, kde se bude cítit užitečný a která ho zároveň bude bavit. Rád by pokračoval v získávání zkušeností v automotive, kde začínal jako seřizovač. Nyní je na pozici Kontroly kvality – jeho primární náplní je kontrolování vstupní a výstupní dodávky dílů. Nejprve díly zkontroluje, pak je uvolní do výroby, následně dochází ke skládání ve výrobě a produkty putují do výstupní kontroly. Dále dohlíží na výrobu dílů tak, aby byla vysoká produkce a co nejnižší zmetkovitost. O svých výsledcích informuje výrobu, vedení i dodavatele. Také se podílí na zlepšování výroby a účastní se pravidelných meetingů.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: +20.000 Kč

Akční rádius: Moravskoslezský kraj

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...