PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Logistik / plánovač výroby (výborná angličtina)

Výborná administrátorka ve výrobním prostředí, 39 let, má letitou praxi jak v materiálové logistice, tak v plánování výroby a obchodních vztazích zejména s anglicky mluvícími zákazníky.

Výborně mluví, je energická a přesvědčivá, s jasnou tendencí řešit věci rychle a efektivně. 

Má hodně analytický přístup k procesům, je schopna rychle se orientovat v prostředí a v problému a nacházet efektivní řešení. Je sociálně silná, má schopnost racionálně se domluvit s každým, má velmi dobré vyjednávací schopnosti, navíc je sympatická a v jednání přirozená a příjemná.

Anglicky mluví naprosto plynně, je zvyklá komunikovat na jakékoliv téma, od společenských, přes obchodní, technická až po oblast kvality. Domluví se i německy, to ovšem jen na základní úrovni.

Je mobilní, dojíždět může, časově je flexibilní.

ŘP: B

Akční rádius: HK + 40 minut autem

Mzdové očekávání: 38 000 +

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...