PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Manažer automatizace a robotizace (aktivní němčina, základní angličtina)

Zkušený, 41letý SŠ, manažer automatizace a robotizace, posledních 7 let vede oddělení mechatroniky ve společnosti TIER 1. Vystudoval elektrotechniku se zaměřením na výpočetní systémy, má § 8 vyhlášky 50, profesní kariéru začínal jako technik IT, od roku 2006 se pohybuje ve výrobních společnostech. 

Nejprve jako programátor CNC, záhy se dostal k robotům ve společnosti, která vyráběla a servisovala průmyslové roboty. Od roku 2014 vede oddělení u automotive výrobce, řídí 10-15 lidí – mechatroniky, směnové údržbáře. Plánuje směny, školí zaměstnance, podílí se na zavádění nových projektů do sériové výroby, zajišťuje náhradní díly a servis, plánuje údržbu, je zodpovědný za výkonnost výrobních automatů. Podílí se na řešení reklamací a tvorbě 8D reportů zvyšování OEE (skrytá kapacita výrobních strojů) a plnění KPI.

Zodpovědný, loajální, zaměřený na výsledek. Z rodinných důvodů hledá novou příležitost blíže bydlišti.

ŘP: B

Akční rádius: CV + 30 minut autem

Mzdové očekávání: 60 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.