PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Manažer BOZP

Uchazeč je zkušený 50tník v oblasti BOZP, PO a ŽP. Aktuálně působí na manažerské pozici v této oblasti pro jednu velkou výrobní společnost v blízkosti Prahy, bydlí v Liberci a chtěl by získat práci v bližším okolí. Vede tým 5 podřízených. 

 

Kompletně zajišťuje – audity, kontroly, metodiku, legislativu, pracovní úrazy, školení, prezentace, směrnice, nařízení. Úzce spolupracuje s úsekem ekologie a životního prostředí a s úsekem kvality. Je zvyklý na pracovní porady s vedením společnosti. Má z minulosti několikaleté zkušenosti s vedením BOZP, PO a ŽP v potravinářském průmyslu a automotive v našem regionu jak v oblasti BOZP a PO tak životního prostředí včetně odpadového hospodářství. Uchazeč se nyní rozhlíží po pracovních nabídkách v Libereckém regionu. V oboru vystudoval vysokou školu, je odborně způsobilý pro BOZP a PO (podle §9 zákona 309/2006 Sb., respektive ve smyslu §11 zákona 133/85 Sb). Do důchodu má ještě cca 10 let a rád by našel uplatnění u významné firmy v Liberci a okolí.

Místo: Liberec + 1 hodina autem

Mzdové očekávání: Kč 65.000,-

 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...