PRODUKTY:

Řekli o nás...

Fischer automotive systems

Díky spolupráci s Bénéficielle se nám podařilo v relativně krátkém časovém úseku obsadit několik klíčových pozic důležitých při expanzi naší firmy.

Oceňujeme vysoce profesionální práci a komunikaci. Cílený výběr kandidátů velmi pomohl efektivnímu náborovému řízení

Ing. Hana Blažková, FCCA

finanční kontroler a personální referent


Obráběč kovů, operátor výroby

Kandidát i přes svůj velmi mladý věk, 24 let, nasbíral řadu zkušeností a hlavně znalostí ze světa výroby a strojírenství. Na začátku své profesní dráhy vystudoval střední školu se zaměřením na elektronické počítačové systémy. Dále následoval kurz na programování CNC strojů, který úspěšně absolvoval a tím získal osvědčení.

Hned po škole si našel zaměstnání v oboru výroby/strojírenství a začal pracovat jako operátor výroby, kde získal řadu zkušeností, které následně uplatnil v dalším pracovním zařazení. Zabýval se sériovou výrobou z kovu, kde měl na starost obráběcí linku a obsluhoval CNC stroje na obráběcím centru a soustruzích. Také samozřejmě vyměňoval obrobky nástroje. Ty následně měřil a upravoval, prováděl také finální kontrolu a pravidelnou údržbu strojů. Dále pracoval na montážní lince, kde plnil kompresory olejem, vážil finální výrobky, prováděl running testy a kontrolu balení výrobků. V další společnosti v témže oboru opět pracoval na pozici operátora výroby, kde zastával sériovou a kusovou výrobu z plastů, obsluhoval CNC stroje, vyměňoval výrobky z plastů a následně dané plasty tvaroval. V současné chvíli pracuje již jako Obráběč CNC a to přímo v kusové výrobě z kovu. Jeho náplní je práce na dvou frézkách, kde tvoří jednoduché programy dle technických výkresů, upravuje program, vyměňuje a nastavuje nástroje, upíná výroby, nastavuje offsety, provádí finální kontrolu a pravidelnou údržbu strojů.

Jedná se o příjemného, komunikativního mladého muže, který ovládá základy anglického jazyka. Cizí mu není ani MS Office, kde ovládá excel, word, outlook a jiné. Dále má základní znalosti v oblasti systémů Unix a Linux, AutoCad a SolidWorks.

Kandidát si hledá nové uplatnění a to především z důvodu lokality, protože by rád pracoval přímo v Brně, také by velmi rád rozvíjel dále svoje dovednosti a rozšířil stávající znalosti v daném oboru.

Jedná se o velmi silného kandidáta, má smysl pro preciznost, pozitivně laděný a energetický člověk.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: 25.000 Kč

Akční rádius: Brno

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.