PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


Přípravářka výroby, Výkonná asistentka ředitele, Technicko-administrativní pracovnice

Kandidátka, 53 let, má několikaletou praxi ve výrobní společnosti a to na pozici Příprava výroby, kde její hlavní náplní bylo jednání/komunikace s marketingovým a nákupním oddělením, měla na starost veškeré obchodní smlouvy a dle nich vycházela při stanovování jednotlivých materiálů pro individuální výrobu výtahu (zakázková výroba), dále musela nasmlouvat různé druhy materiálů od jednotlivých dodavatelů.

Na oddělení nákupu musela zaslat přesný soupis materiálů, vše muselo být organizačně velmi propracované – hodně se dbalo na přesné dodržení termínů, velmi často pracovala ve stresu. Její práce spočívala především v tom, že dostala projekt a na základě i dalších projektů vytvořila specifický systém pro výrobu jednotlivých výtahů a ten se pak zadával do výroby – komunikovali s mistry. Také měla na starost komunikaci s inovátory a musela znát detailně návrhy každého výtahu. Musela se velmi dobře orientovat v jednotlivých kusech a hlavně v konstrukci.

Během působení v této společnosti si dodělala VŠ ekonomický směr – fakulta ekonomie v průmyslové výrobě, proto zná i velmi dobře účetnictví

Ve firmě komunikovala v angličtině nebo v ruštině, proto jazyky ovládá na střední úrovni. V současném zaměstnání jazyk nevyužívá, musela by si slovíčka oprášit, aby se zpět dostala na komunikační úroveň – mluvit se nebojí a ráda se bude v AJ zdokonalovat. Ve společnosti Výtahy, kde pracovala téměř 18 let, využívala i technickou angličtinu a to pro výpis materiálů pro celní správu (zakázkové a dodací listy)

ŘP sk. B 

Finanční požadavky:  +25.000 Kč

Akční rádius: Moravskoslezský kraj

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.