PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Přípravářka výroby, Výkonná asistentka ředitele, Technicko-administrativní pracovnice

Kandidátka, 53 let, má několikaletou praxi ve výrobní společnosti a to na pozici Příprava výroby, kde její hlavní náplní bylo jednání/komunikace s marketingovým a nákupním oddělením, měla na starost veškeré obchodní smlouvy a dle nich vycházela při stanovování jednotlivých materiálů pro individuální výrobu výtahu (zakázková výroba), dále musela nasmlouvat různé druhy materiálů od jednotlivých dodavatelů.

Na oddělení nákupu musela zaslat přesný soupis materiálů, vše muselo být organizačně velmi propracované – hodně se dbalo na přesné dodržení termínů, velmi často pracovala ve stresu. Její práce spočívala především v tom, že dostala projekt a na základě i dalších projektů vytvořila specifický systém pro výrobu jednotlivých výtahů a ten se pak zadával do výroby – komunikovali s mistry. Také měla na starost komunikaci s inovátory a musela znát detailně návrhy každého výtahu. Musela se velmi dobře orientovat v jednotlivých kusech a hlavně v konstrukci.

Během působení v této společnosti si dodělala VŠ ekonomický směr – fakulta ekonomie v průmyslové výrobě, proto zná i velmi dobře účetnictví

Ve firmě komunikovala v angličtině nebo v ruštině, proto jazyky ovládá na střední úrovni. V současném zaměstnání jazyk nevyužívá, musela by si slovíčka oprášit, aby se zpět dostala na komunikační úroveň – mluvit se nebojí a ráda se bude v AJ zdokonalovat. Ve společnosti Výtahy, kde pracovala téměř 18 let, využívala i technickou angličtinu a to pro výpis materiálů pro celní správu (zakázkové a dodací listy)

ŘP sk. B

Finanční požadavky: +25.000 Kč

Akční rádius: Moravskoslezský kraj

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.