PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Programátor a obsluha CNC strojů, zámečník

Kandidát, 30 let, získal řadu profesních zkušeností ve strojírenské výrobě. Po vystudování SŠ v oboru klempíř pro strojírenskou výrobu, ihned začal pracovat s CNC stroji a to i přesto, že není vyučen přímo obráběčem CNC strojů. V tomto oboru nasíral značné zkušenosti, a proto s přehledem dokáže nejen programovat, ale i seřizovat, obsluhovat a provádět údržbu u těchto strojů.

Své pracovní zkušenosti získal v několika firmách, které se zabývaly výrobou či strojírenstvím. Prvotní praxi na CNC strojích mu poskytla společnost zabývající se výrobou nábytku, kde pracoval na stroji IMA a výsledkem jeho úsilí byly nejrůznější obrobky. Bohužel firma nebyla rentabilní, rozhodl se tedy přijmout jinou pracovní nabídku a to ve firmě orientující se na výrobu náplní do tiskáren. Tam získal svoji největší praxi, protože si musel vše nastavovat a programovat svépomocí. Ve firmě obráběl kovy, ale zejm. plasty. Měl na starost rovněž renovaci jednotlivých obalů. Pracoval převážně s frézou a to i bez 3D modelů. Po těchto zkušenostech se rozhodl pro změnu zaměstnání a začal pracovat pro německou společnost vyrábějící žaluzie a rolety, kde programoval ohraňovací lisy a další CNC stroje. Samozřejmě součástí byla také údržba a seřizování strojů.

Jedná se o osobnostně příjemného, srozumitelně hovořícího, otevřeného a přímého muže s férovým jednáním. Navíc je manuálně zručný a odolný vůči stresu.

Ovládá zatím jen základy německého jazyka, ale denně navštěvuje intenzivní jazykový kurz, aby se v jazyce zdokonalil a tím získal i větší možnosti uplatnění se na trhu práce.

ŘP sk. B

Finanční požadavky: dle dohody

Akční rádius: Zlínsko, jižní Morava

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.