PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Technolog/kalkulant

Pro významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty, kteří by splňovali následující kritéria:

• ukončené SŠ vzdělání;
• min. 5 let praxe v této funkci ideálně v zakázkové kovovýrobě;
• znalost v používání některého z podnikových informačních systémů;
• velmi dobrou znalost používání kancelářského balíku MSO;
• znalosti v oblasti materiálů používaných ve výrobě (obecně kovy, plasty dřevo, sklo);
• velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti – komunikace se zákazníky/dodavateli služeb a zboží při vyjasňování technických specifikací;
• svědomitost a pečlivost;
• řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:
- příprava a sestavování rozpočtu jednotlivých zakázek pro výrobu, tzn. pro vnitřní potřebu závodu
- vytváření jejich cenových kalkulací (materiál, práce, služby, doprava, montáž, atd.) s ohledem na předpokládanou velikost zakázky a vedení jejich jednotlivých přehledů,
- zajišťuje komunikaci s externími dodavateli služeb pro výrobky (organizuje poptávková řízení - konzultuje požadavky na zadání částí/celků výrobků a zpracování nabídek pro ně),
- Provádí revize a ev. změny kalkulací. Ke každému výrobku zakládá příslušnou dokumentaci, při tvorbě cen vychází z vnitřních předpisů závodu, zajišťuje správu kalkulačních šablon.
- udržuje si přehled o cenách materiálů/služeb pro výrobu,
- při své činnosti spolupracuje s příslušnými odděleními závodu, především s obchodním oddělením (řízením projektů), technologií, projekcí, výrobou a oddělením nákupu

Nabízíme:

• Zajímavou práci pro mezinárodní společnost
• mzdu v rozmezí Kč 40-45000,-
• 13. plat;
• závodní stravování;
• 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis pomocí odpovědního formuláře nebo na mail: petra.ingrova@bnfc.cz ve formátu MS Word či PDF.

Každý uchazeč bude informován nejpozději do 10ti dní od obdržení CV o výsledku.  Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.