PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Vedoucí kvality s výbornou znalostí anglického jazyka

46letý kvalitář s 25 letou zkušeností v oboru kvality výroby. Má výbornou angličtinu a rovněž zkušenosti s budováním nového závodu na zelené louce v Asii. Rád vede lidi a má rád smysluplnou práci. Je zaměřený na výsledek a je dobrým týmovým hráčem. Je to analytik, který má srdce.

 

Po vystudování SPŠ hornicko-geologické v Ostravě se zaměřením na Stroje a strojírenství pracoval 9 let ve Vítkovicích, a.s. jako kontrolor kvality pro malé i velké výrobky. Pracoval v sekci pro lodní a energetický průmysl. V libereckém regionu je nyní již 14 let a od roku 2006 pracuje na pozici Vedoucího kvality závodu. Řeší interní a externí reklamace, vede registr reklamací, analyzuje neshodnou výrobu, vymýšlí nápravná opatření a akční plány, prezentuje je a úzce spolupracuje s technology a vedením společnosti. Definuje měřící postupy pro sériovou výrobu, vstupní a výrobní kontrolu – lisování a obrábění. Řídí procesní a výrobkové audity. Vede tým lidí, zadává směny, vede vstupní pohovory svých lidí. Je interním školitelem v oblasti kvality. Znalost SAP, TPM, FMEA, APQP, Control Plan, TPM a 8D reporting. Je na něj spoleh a má rád pořádek a smysluplnou práci.

Aktuálně chce změnu. Je již na pozici ve stejném závodu dlouho.

ŘP: B

Akční rádius: Jičín, Liberec, Mladá Boleslav

Mzdové očekávání: od 60.000,- +

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.