PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Vedoucí logistiky / Plánovač výroby (výborná němčina)

Velmi spolehlivý, schopný a cílevědomý logistik a plánovač výroby, inteligentní a loajální, 15 let u jedné společnosti, chce se kariérně posunout. Dlouho působil jako disponent strategického materiálu, poslední 2 roky plánuje výrobu.

Je zvyklý jednat jak s dodavateli a zákazníky, tak uvnitř firmy s obchodníky, nákupem i výrobou. Vystupuje velmi racionálně, jedná vyrovnaně, není konfliktní, ale dokáže prosadit efektivní řešení. Výborně se orientuje v celém logistickém řetězci, má rozhled a rozumí souvislostem ve výrobním prostředí.

Je mu 40 let, při zaměstnání vystudoval VŠ, velmi dobře mluví německy a je přirozeně ambiciózní. U stávajícího zaměstnavatele již nevidí prostor pro další kariérní růst, proto se rozhlíží po eventuálních možnostech. Ke změně ho nic netlačí, ale chopí se dobré příležitosti.

Aktivní, společenský, sportovní typ.

ŘP: B

Akční rádius: MO + 50 km

Mzdové očekávání: 50 000+

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.