PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Vedoucí nákupu, Technický pracovník, Disponent s aktivní NJ a AJ

Jedná se seriózního a příjemného muže, navíc velmi komunikativního a pozitivně laděného, který plynně komunikuje v Německém jazyce. Ve věku 37 let dosáhl řadu profesních úspěchů a to především v oblasti nákupu.

Po vystudování ekonomické školy nastoupil do firmy zabývající se výrobou nábytku na pozici referenta nákupu, kde získal nejen velmi zajímavé pracovní zkušenosti, ale především prohloubil svoje znalosti v německém jazyce při jeho denním využití. V návaznosti na tyhle zkušenosti začal pracovat ve společnosti orientující se na strojírenskou výrobu, kde nastoupil jako vedoucí nákupu. Po nějaké době se objevila nabídka v elektro oboru, kde začal pracovat jako referent, staral se o zakázky, navazoval kontakty v Rakousku a hledal nové odběratele. Následovala další velmi zajímavá zkušenost a to v oboru výroby, kde se opět specializoval na nákup a komunikaci v německém jazyce. Avšak největší zkušenosti získal ve firmě vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu, kde působil jako vedoucí materiálového hospodářství.

Kandidát vystudoval Vyšší odbornou školu ekonomického zaměření, plynule hovoří německy i anglicky. Nadstandardně ovládá výpočetní techniku, kancelářské aplikace, systémy Mapics a Navision, vyzná se v oblasti nákupu a navíc se vyznačuje velmi dobrými komunikačními schopnostmi, samozřejmostí je řidičský průkaz.

Jedná se o velmi silného kandidáta, se sklony k workholismu, má smysl pro preciznost. Subjektivně se nejlépe cítí v oblasti negociace a nákupu.

Rád by se uplatnil především v oblasti nákupu či logistiky.

ŘP sk. B 

Finanční požadavky:  dle dohody

Akční rádius: Vyškovsko a okolí

Máte-li potřebu obsazení jiné pozice, oslovte nás, prosím, doporučíme Vám jiného kandidáta. 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.