PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Vedoucí oddělení OTK s dobrou angličtinou

40cátník,  Vedoucí oddělení OTK má téměř 20 let zkušeností v oboru Automotive. Vypracoval se od píky z pozic provozního zámečníka, metrologa a 3D měrového technika až po vedoucího provozní kontroly a vedoucího oddělení OTK. Chce naplno využít svůj potenciál a znalosti. Má bohaté zkušenosti v oboru automotive, výroby a vstřikování forem. 

Je zodpovědný, spolehlivý a dobrý týmový hráč. Výborný mechanik s analytickým a koncepčním myšlením. Ovládá SAP, CAD aj. programy. Umí dobře mluvit, je rozhodný a akční. Umí lidi nadchnout, dokáže dobře zorganizovat práci sobě i podřízeným. Důležitý je pro něj kolektiv, aby fungoval. Je dobrý týmový hráč a manažer na pravém místě. Samostatný, zodpovědný, ambiciózní a přitom kamarádský.

Po vystudování SOŠ strojní a elektrotechnické v Liberci, obor strojírenství, se vypracoval od provozního zámečníka až po pozici vedoucího OTK a měrového technika 3D. Nyní vede tým lidí pracovníků kontroly, řídí a plánuje provozní kvalitu, Interní audity kvality. Absolvoval školení na MSA podle QS 9000, Kurz metrologie ČSN ISO 10012, Moderace v FMEA, obsluha a programování v DEA PC-DMIS CAS++, také ovládá práci s 3D optickým skenovacím systém ATOS a měřící systémem TRITOP. Vytváří potřebnou dokumentaci, řeší nekvalitu a její analýzu. Řídí a plánuje provozní kvalitu a metrologii včetně kalibrace měřidel a měřících zařízení a programování s 3D CNC stroji. Domluví se dobře anglicky.

Aktuálně uvažuje o změně. Rád by dostal řídící pozici v renomovaném podniku v oboru kvalita.

ŘP: B

Akční rádius Liberec, Mladá Boleslav, popř. dojezdová vzdálenost do 30 minut od Liberce

Mzdové očekávání: od 70.000,- +

 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že :

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Nemám čas!
„Nestíhám“ je v podnicích tak častá mantra, že už se nad ní téměř nikdo nepozastaví. Jestliže manažer nemá čas, co potom jeho lidé? Buď není schopen delegovat, má problémy se sebe-organizací a nebo není schopen zajistit posily pro přetížený tým. Selhal.

Citát pro zítřek:

George Maxwell: Jsou dvě věci, ke kterým lidi jen těžko přimějete:
Přemýšlet o věcech a provádět je v pořadí podle jejich důležitosti.
Právě v této dovednosti ale spočívá rozdíl mezi profesionálem a amatérem.